EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování nábytku Písek

Stěhování nábytku Písek

Stěhování nábytku v Písku

Stěhování nábytku Písek - Požadujete přestěhovat nábytek v Písku? Potřebujete vystěhovat starý nábytek v Písku či okolí a nastěhovat nový? Chcete přivézt a nastěhovat a smontovat nový nábytek z prodejny? Zavolejte nám! Oslovte nás se svojí žádostí o stěhování nábytku v Písku nebo v okolí. Jakýkoli nábytek vám naše společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vystěhuje, vyklidí, přiveze, nastěhuje nebo sestaví. Ať už chcete přestěhovat, vystěhovat nebo nastěhovat kuchyňskou linku, sedací soupravu, skříně, poličky, stoly, židle, postele, válendy či kancelářský nábytek, postaráme se vám o kompletní stěhovací servis nejen v Písku, ale i v celém okolí.
Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování nábytku v Písku, ale i při stěhování nábytku do Písku, stěhování nábytku z Písku nebo při stěhování nábytku po Písku! Nenabízíme levné stěhování v Písku, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Písku. Před stěhováním v Písku nebo před objednávkou libovolných stěhovacích služeb v Písku si prohlédněte náš ceník stěhování Písek (viz stěhování Písek ceník).
Máte kromě stěhování nábytku zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Písku zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální stěhovací služby
stěhování domácností, stěhování bytů i domů
stěhování kanceláří, firem, úřadů i institucí
stěhování obchodů, prodejen a krámů
stěhování hotelů, ubytoven a pensionů
stěhování restaurací, barů, hospod, jídelen
stěhování nábytku a bytového vybavení
stěhování trezorů, stěhování klavírů, pianin
stěhovací práce NONSTOP po celé ČR
stěhování chalup i chat, stěhování usedlostí
stěhování stavebního materiálu i strojů
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování nábytku Písek

Chtěla bych Vám poděkovat za skvěle odvedenou práci při nastěhování nového nábytku do naší kanceláře v Písku. Nábytek nám nejen vynosili, ale i sestavili. Skvělý stěhovací servis.Byla jsem maximálně spokojená... Stěhování nábytku do našeho bytečku v Písku proběhlo na výbornou. Doporučuji👍.Stěhování sedačky a skříní v Písku. Skvělý přístup, výborná domluva, za mě naprostá spokojenost... mohu jen doporučit!Kluci byli perfektní ! Starý nábytek z bytu v Písku vystěhovali a odvezli a nový přivezli a smontovali, tak jak babička chtěla. Jako bonus vše uklidili na jedničku. Moc jim děkujeme.Za mě veliká spokojenost!!! Stěhováci přijeli na čas, vše vysvětlili, přestěhovali mi nábytek v Písku tak rychle, že jsem tomu nemohla ani uvěřit. Velice děkuji pánům za vše.Chtěl by jsem této společnosti moc poděkovat za kvalitní práci při stěhování nábytku z mého bytu v Písku. Chlapci byli ochotní a všichni ve žlutém. Bylo poznat, že jsou to skutečně profíci, kteří ví jak co chytit a odnést.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook