EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování nábytku Náchod

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ NÁBYTKU v Náchodě

Stěhování nábytku Náchod - Požadujete přestěhovat nábytek v Náchodě? Potřebujete vystěhovat starý nábytek v Náchodě či okolí a nastěhovat nový? Chcete přivézt a nastěhovat a smontovat nový nábytek z prodejny? Zavolejte nám! Oslovte nás se svojí žádostí o stěhování nábytku v Náchodě nebo v okolí. Jakýkoli nábytek vám naše společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vystěhuje, vyklidí, přiveze, nastěhuje nebo sestaví. Ať už chcete přestěhovat, vystěhovat nebo nastěhovat kuchyňskou linku, sedací soupravu, skříně, poličky, stoly, židle, postele, válendy či kancelářský nábytek, postaráme se vám o kompletní stěhovací servis nejen v Náchodě, ale i v celém okolí.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování nábytku v Náchodě, ale i při stěhování nábytku do Náchoda, stěhování nábytku z Náchoda nebo při stěhování nábytku po Náchodě! Nenabízíme levné stěhování v Náchodě, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Náchodě.

Máte kromě stěhování nábytku zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Náchodě zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování nábytku Náchod

Byla jsem maximálně spokojená... Stěhování nábytku do našeho bytečku v Náchodě proběhlo na výbornou. Doporučuji👍.Stěhování sedačky a skříní v Náchodě. Skvělý přístup, výborná domluva, za mě naprostá spokojenost... mohu jen doporučit!Chtěla bych Vám poděkovat za skvěle odvedenou práci při nastěhování nového nábytku do naší kanceláře v Náchodě. Nábytek nám nejen vynosili, ale i sestavili. Skvělý stěhovací servis.Kluci byli perfektní ! Starý nábytek z bytu v Náchodě vystěhovali a odvezli a nový přivezli a smontovali, tak jak babička chtěla. Jako bonus vše uklidili na jedničku. Moc jim děkujeme.Za mě veliká spokojenost!!! Stěhováci přijeli na čas, vše vysvětlili, přestěhovali mi nábytek v Náchodě tak rychle, že jsem tomu nemohla ani uvěřit. Velice děkuji pánům za vše.Chtěl by jsem této společnosti moc poděkovat za kvalitní práci při stěhování nábytku z mého bytu v Náchodě. Chlapci byli ochotní a všichni ve žlutém. Bylo poznat, že jsou to skutečně profíci, kteří ví jak co chytit a odnést.

Sociální sítě
Instagram YouTube Facebook