Stěhování Jihočeský kraj, stěhovací práce

Jihočeský kraj

Dříve známý jako Budějovický kraj leží, jak nám jeho název napovídá, na jihu Čech. Sousedí s krajem Plzeňským, Středočeským, Vysočinou, ale i Jihomoravským. Dále sousedí se spolkovou zemí Horní Rakousy, Dolní Rakousy i Bavorskem. Krajským městem jsou téměř stotisícové České Budějovice, které leží na soutoku řek Vltavy a Malše. Nejznámější a historicky nejcennější památky Jihočeského kraje jsou mimo jiné Hluboká nad Vltavou, Třeboň, Český Krumlov a další, které jsou velmi často cílem turistů nejen z Evropské unie, ale i mimo ni. Přímo v Českých Budějovicích sídlí světoznámý pivovar Budějovický Budvar, ve světě známý jako Budweiser Budvar či výrobce školních a kancelářských potřeb Koh-i-noor Hardtmuth. V kraji se nachází mimo Českých Budějovic ještě dalších 6 okresů, a to Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice a Tábor. I v tomto kraji má naše síť EXTRA STĚHOVÁNÍ rozsáhlé zastoupení franchisových poboček, které každý den nabízejí své služby stěhování místním obyvatelům, ale i obyvatelům Rakouska či Německa.

Službu stěhování vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální stěhovací služby:

České Budějovice Okres nacházející se na jihu Čech, ve kterém žije téměř 200 tisíc obyvatel a jako jediný sousedí se všemi okresy Jihočeského Kraje. Leží zde i sídlo kraje, a to přímo ve městě České Budějovice, ve kterém se nachází i naše franchisové pobočky EXTRA STĚHOVÁNÍ, které poskytují naše služby NON-STOP 7 dní v týdnu pro domácnosti i firmy.

Chci se stěhovat v Českých Budějovicích

Český Krumlov Díky své rozloze více jak 1 600 km2 se jedná o šestý největší okres v ČR, ale také se jedná o nejjižnější okres republiky. Sousedí pouze s dvěma českými okresy, ale na své jižní straně tvoří státní hranici s Rakouskem. I zde zajišťujeme profesionální a kvalitní stěhovací servis pod záštitou franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Chci se stěhovat v Českém Krumlově

Jindřichův Hradec Na své východní straně zasahuje až na území Moravy a jedná se o největší okres v České republice. Na jeho území se i nachází největší rybník na světě, Rožmberk a dalších více jak 2 500 rybníků. EXTRA STĚHOVÁNÍ zde nabízí NON-STOP své služby se zárukou kvality jak pro domácnosti, tak pro všechny firmy, které v okrese sídlí.

Chci se stěhovat v Jindřichově Hradci

Písek Naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ v okresu Písek poskytuje všem obyvatelům a firmám své profesionální stěhovací služby. Jedná se o okres v Jihočeském kraji, který leží na jeho severu a mimo jiné sousedí s okresem Příbram ze Středočeského kraje či jihočeskými okresy České Budějovice, Tábor a Strakonice. Rozloha okresu je více jak 1 100 Km2.

Chci se stěhovat v Písku

Prachatice Na území tohoto okresu žije pouze 50 tisíc obyvatel, přestože jeho rozloha je téměř 1 400 km2. Jeho hranici tvoří mimo jiné státní hranice s Rakouskem či Německem. Naši franchisanti sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ zde poskytují profesionální stěhovací servis nejen firmám, ale i domácnostem se zárukou kvalitně odvedené práce.

Chci se stěhovat v Prachaticích

Strakonice Levné a kvalitní stěhování domů či bytů pro domácnosti, ale i stěhování kanceláří, skladů či výrobních hal zajišťují naši stěhováci ze sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ na celém území okresu, který má rozlohu více jak 1 000 km2. Největším městem v okrese jsou Strakonice, ve kterých se nachází pivovar DUDÁK a které leží na soutoku řek Otavy a Volyňky.

Chci se stěhovat ve Strakonicích

Tábor Tento okres sousedí s jihočeskými okresy České Budějovice, Písek a Jindřichův Hradec, ale také s některými středočeskými. Na jeho území se nachází nejstarší zpřístupněná jeskyně na území ČR. Naše síť EXTRA STĚHOVÁNÍ zde poskytuje své profesionální, levné a kvalitní služby, a to jak pro obyvatele, tak pro veškeré společnosti z celého okresu a okolí.

Chci se stěhovat v Táboře