Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 20, tento týden 88, tento měsíc 443, tento rok 443
Objednat

Stěhování klavírů a pian Česká republika

stěhování klavírů a pian

Potřebujete zajistit levné a velmi kvalitní stěhování klavírů ve státě Česká republika a hledáte profesionální společnost, která vám jakékoli stěhovací služby v České republice zajistí? Potřebujete kdekoli v České republice přestěhovat, přemístit nebo přepravit klavír, křídlo, piano nebo pianino? Oslovte naši franchisovou společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ, která právě tyto stěhovací služby klavírů, křídel, pian a pianin poskytuje, a to kompletně na celém území České republiky. Kompletně se vám postaráme o přepravu hudebního nástroje s patřičnou ohleduplností, opatrností a profesionálním přístupem. Váš hudební nástroj obalíme, abychom maximálně zabezpečili jeho přepravu a stěhování. Naložíme je do vhodného užitkového automobilu a převezeme na vámi určené místo či adresu. Zde ho opět ručně přemístíme a ustavíme podle vašich pokynů. Stěhování klavírů je často nelehký proces, u kterého je potřeba zkušeností a praxe. Rádi vám s tímto procesem stěhování klavíru nebo piana v České republice pomůžeme.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v České republice, ale i při stěhování klavíru, piana či pianina do České republiky, z České republiky nebo po České republice! Nenabízíme nejlevnější stěhování v České republice, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování klavírů Česká republika ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování klavíru, piana či pianina zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v České republice zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v České republice zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v České republice řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com