EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování klavírů Česká republika

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ KLAVÍRŮ v České republice

Stěhování klavírů v České republice - Potřebujete kdekoli v České republice přestěhovat, přemístit nebo přepravit klavír, křídlo, piano nebo pianino? Oslovte naši franchisovou společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ, která právě tyto stěhovací služby klavírů, křídel, pian a pianin poskytuje, a to kompletně na celém území České republiky. Kompletně se vám postaráme o přepravu hudebního nástroje s patřičnou ohleduplností, opatrností a profesionálním přístupem. Váš hudební nástroj obalíme, abychom maximálně zabezpečili jeho přepravu a stěhování. Naložíme je do vhodného užitkového automobilu a převezeme na vámi určené místo či adresu. Zde ho opět ručně přemístíme a ustavíme podle vašich pokynů. Stěhování klavírů je často nelehký proces, u kterého je potřeba zkušeností a praxe. Rádi vám s tímto procesem stěhování klavíru nebo piana v České republice pomůžeme.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování klavíru, piana či pianina v České republice, ale i při stěhování klavíru, piana či pianina do České republiky, stěhování klavíru, piana či pianina z České republiky nebo při stěhování klavíru, piana či pianina po České republice! Nenabízíme levné stěhování v České republice, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v České republice.

Máte kromě stěhování klavíru, piana či pianina zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v České republice zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
Sociální sítě
Instagram YouTube Facebook