EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování klavírů Praha 7

Stěhování klavírů Praha 7

Stěhování klavíru na Praze 7 (sedm)

Stěhování klavíru Praha 7 (sedm) - Potřebujete na Praze 7 (sedm) či okolí přestěhovat klavír, piano nebo pianino? Oslovte naši franchisovou společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ, která právě tyto stěhovací služby klavírů, pian a pianin poskytuje, a to nejen na Praze 7 (sedm), ale celém okolí. Postaráme se vám o přepravu hudebního nástroje s patřičnou opatrností a profesionálním přístupem. Váš hudební nástroj obalíme, abychom zabránili jeho poškození, ručně přemístíme do vhodného dopravního prostředku a převezeme na vámi určené místo. Zde ho opět ručně přemístíme a ustavíme podle vašich pokynů. Stěhování klavírů je nelehký proces, u kterého je potřeba zkušeností a praxe. Rádi vám s tímto procesem stěhování klavíru nebo piana na Praze 7 (sedm) pomůžeme.
Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování klavíru, piana či pianina na Praze 7 (sedm), ale i při stěhování klavíru, piana či pianina do Prahy 7 (sedm), stěhování klavíru, piana či pianina z Prahy 7 (sedm) nebo při stěhování klavíru, piana či pianina po Praze 7 (sedm)! Nenabízíme levné stěhování na Praze 7 (sedm), ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby na Praze 7 (sedm). Před stěhováním na Praze 7 (sedm) nebo před objednávkou libovolných stěhovacích služeb na Praze 7 (sedm) si prohlédněte náš ceník stěhování Praha 7 (sedm) (viz stěhování Praha 7 (sedm) ceník).
Máte kromě stěhování klavíru, piana či pianina zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 7 (sedm) zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální stěhovací služby
stěhování domácností, stěhování bytů i domů
stěhování kanceláří, firem, úřadů i institucí
stěhování obchodů, prodejen a krámů
stěhování hotelů, ubytoven a pensionů
stěhování restaurací, barů, hospod, jídelen
stěhování nábytku a bytového vybavení
stěhování trezorů, stěhování klavírů, pianin
stěhovací práce NONSTOP po celé ČR
stěhování chalup i chat, stěhování usedlostí
stěhování stavebního materiálu i strojů
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování klavírů Praha 7

Parádní práce při zajištění stěhování varhan na Praze 7 (sedm). Dochvilní, spolehliví, pracovití. Stěhování můžu vřele doporučit.Potřebovali jsme přestěhovat piano v našem domě na Praze 7 (sedm). Přijeli velmi šikovní a obětaví stěhováci u kterých bylo poznat, že mají opravdu zkušenosti k nezaplacení. Vše proběhlo v naprostém pořádku bez jakýchkoli komplikací. Děkujeme, doporučujeme.Perfektní zajištění stěhování klavíru z Prahy 7 (sedm). Bez chybičky, rychle, opatrně.Můj požadavek byl přestěhovat pianino z Prahy 7 (sedm) do Prahy a večer zase zpět. Perfektní komunikativnost a spolehlivost této stěhovací firmy mi byla velmi příjemná. Doporučuji.Včera jsme na Praze 7 (sedm) stěhovali staré piano z baráku po našem dědovi. Chlapi odvedli špičkovou práci, za kterou by jsem jim chtěla touto cestou poděkovat. Děkuju a budu všude chválit.Stěhování klavíru na Praze 7 (sedm). Perfektní služba této stěhovací firmy.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook