Hlavní město Praha

Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Ústecký

Vysočina

Zlínský

Zahraničí


Stěhování klavírů Praha 6

Stěhujete se a hledáte kvalitní služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o stěhování? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

STĚHOVÁNÍ KLAVÍRU na Praze 6 (šest)

Stěhování klavíru Praha 6 (šest) - Potřebujete na Praze 6 (šest) či okolí přestěhovat klavír, piano nebo pianino? Oslovte naši franchisovou společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ, která právě tyto stěhovací služby klavírů, pian a pianin poskytuje, a to nejen na Praze 6 (šest), ale celém okolí. Postaráme se vám o přepravu hudebního nástroje s patřičnou opatrností a profesionálním přístupem. Váš hudební nástroj obalíme, abychom zabránili jeho poškození, ručně přemístíme do vhodného dopravního prostředku a převezeme na vámi určené místo. Zde ho opět ručně přemístíme a ustavíme podle vašich pokynů. Stěhování klavírů je nelehký proces, u kterého je potřeba zkušeností a praxe. Rádi vám s tímto procesem stěhování klavíru nebo piana na Praze 6 (šest) pomůžeme.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování klavíru, piana či pianina na Praze 6 (šest), ale i při stěhování klavíru, piana či pianina do Prahy 6 (šest), stěhování klavíru, piana či pianina z Prahy 6 (šest) nebo při stěhování klavíru, piana či pianina po Praze 6 (šest)! Nenabízíme levné stěhování na Praze 6 (šest), ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby na Praze 6 (šest).

Máte kromě stěhování klavíru, piana či pianina zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 6 (šest) zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 
 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Všeobecné obchodní podmínky | Kontakt