Stěhování Plzeňský kraj - stěhovací práce Plzeňský kraj

Plzeňský kraj

V Plzeňském kraji sídlí centrála naší společnosti EXTRA SLUŽBY, a tudíž se jedná o první kraj, ve kterém nabízela své stěhovací služby a odkud expandovala nejdříve do celé ČR a následně i mimo ni. Jedná se o 3. největší kraj republiky a díky tomu, že sousedí se Spolkovou republikou Německo, tak převážná část mezinárodního stěhování probíhá právě z, nebo naopak do Německa. Díky dálnici D5 je spojení mezi Plzní a Bavorskem, ale i spojení mezi Plzní a Prahou otázka několika desítek minut a proto se velice často stěhují byty, ale i celé domy mezi těmito destinacemi. Jedním z největších úspěchů, kterého naši stěhováci dosáhli v Plzeňském kraji, je kompletní přestěhování Komorního divadla Plzeň do Nového divadla po jeho dostavbě v roce 2014. Toto stěhování zabralo několik dní a podílely se na něm všechny pobočky EXTRA STĚHOVÁNÍ z celého Plzeňského kraje. Své služby zde nabízíme již od roku 2006 a jsme schopni nabídnout kvalitní, profesionální a levné stěhování se zárukou kvality a bez rizika díky komplexnímu pojištění.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální stěhovací služby:

Domažlice Jde o okres v Plzeňském kraji, který přímo sousedí se státní hranicí Německa a nachází se v oblasti zvané Chodsko. Hlavní lékařskou péči v celém okrese zajišťuje Domažlická nemocnice, která často zasahuje v celém příhraničí. I tento okres je velmi často navštěvován našimi stěhováky poskytujícími naše služby.

Chci se stěhovat v Domažlicích

Klatovy Rozlohou se jedná o největší okres nejen v Plzeňském kraji, ale i v celé České republice. Také tomu odpovídají naše statistiky stěhování, ve kterých je vidět, že se jedná o okres, ze kterého je nejvíce poptávek po našich profesionálních službách, ať se jedná o stěhování nebo o vyklízení, které nabízíme NON-STOP.

Chci se stěhovat v Klatovech

Plzeň-jih Tento okres se nachází, jak napovídá název, na jihu od krajského města a sousedí se všemi okresy Plzeňského kraje. Mezi největší města v tomto okresu patří Přeštice, Stod, Blovice či Nepomuk. I v tomto okrese nabízí naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ své profesionální služby stěhování a vyklízení.

Chci se stěhovat na Plzni-jihu

Plzeň Je domovem Západočeské univerzity, ale i fotbalového klubu FC Viktoria, hokejového klubu HC Škoda a dalších neméně známých sportovních klubů, z nichž některé naše síť EXTRA STĚHOVÁNÍ podporuje. Mezi největší plzeňská lákadla patří Bohemia Sekt, Techmania, Plzeňský prazdroj, Nové divadlo či ZOO Plzeň.

Chci se stěhovat v Plzni

Plzeň-sever Jedná se o 3. největší kraj v Plzeňském kraji a najdeme ho v západních Čechách. Nachází se v něm 2 správní obvody obcí s rozšířenou působností, a to Nýřany a Kralovice. Přímo v Nýřanech sídlí jedna z našich franchisových poboček stěhování a díky nedaleké dálnici D5 provádí velkou část prací v sousedním Německu.

Chci se stěhovat na Plzni-severu

Rokycany Stěhovací práce nabízíme v okrese Rokycany již řadu let. Díky své poloze je jedním z nejdosažitelnějších okresů v Plzeňském kraji, a to díky dálnici D5, ale i své blízkosti přímo k Plzni. Přestože se jedná o 2. rozlohou nejmenší okres, naše služby stěhování zdejší obyvatelé využívají velmi často.

Chci se stěhovat v Rokycanech

Tachov Je druhý největší okres v kraji a sousedí s okresy Plzeň-sever, Plzeň-jih a Domažlice z Plzeňského kraje, ale i s okresem Cheb z kraje Karlovarského. Také tento okres přímo sousedí s Německem. Každoročně se zde pořádají tradiční husitské slavnosti, které navštíví stovky lidí z celé České republiky.

Chci se stěhovat v Tachově

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

PartnerOndřej Slobodník
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Rokycanova 1069, 337 01 Rokycany
počet franchisových licencí: 1
PartnerBRUKVA s.r.o.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Vochov 211, 330 23 Nýřany
počet franchisových licencí: 2
PartnerKarel Bek
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Vstiš 205, 334 41 Vstiš
počet franchisových licencí: 1
PartnerPetr Suske
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Vrchlického 1596/10, 301 00 Plzeň
počet franchisových licencí: 1