Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování Písek

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Písek a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Písku zajistí? V Písku a celém jeho okolí Vám kvalitně a profesionálně poskytneme stěhovací služby pod ochrannou registrovanou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. V Písku přestěhujeme a vystěhujeme rodinné domy, stěhujeme byty, chaty i chalupy, ale také stěhujeme firmy, stěhujeme kanceláře, stěhujeme prodejny, stěhujeme ubytovny nebo třeba hospody a restaurace. Stěhujeme veškeré bytové i nebytové prostory, stěhujeme trezory, stěhujeme piana i klavíry.
Stěhujeme křehká umělecká díla, sochy i starožitnosti. Před stěhováním nemovitostí vám na základě vaší žádosti zajistíme prohlídku naším odborným stěhovacím technikem, který s ohledem na rozsah stěhovacích prací vytvoří nezávaznou cenovou nabídku.
Zapůjčení kvalitních obalových matriálů a stěhovacích krabic je samozřejmostí. Součástí našich kvalitních stěhovacích služeb je pojištění všech přepravovaných předmětů do výše 3 000 000 Kč. V Písku a jeho okolí je tu pro vás 24 hodin denně specializovaná společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Písku, ale i při stěhování do Písku, z Písku nebo po Písku! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Písku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Písek ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Písku zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com