EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Písek

Stěhování PísekPotřebujete zajistit stěhování v Písku a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby poskytne? V Písku a celém jeho okolí Vám kvalitně a profesionálně poskytneme stěhovací služby pod ochrannou registrovanou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. V Písku přestěhujeme a vystěhujeme rodinné domy, stěhujeme byty, chaty i chalupy, ale také stěhujeme firmy, stěhujeme kanceláře, stěhujeme prodejny, stěhujeme ubytovny nebo třeba hospody a restaurace. Stěhujeme veškeré bytové i nebytové prostory, stěhujeme trezory, stěhujeme piana i klavíry.
Stěhujeme křehká umělecká díla, sochy i starožitnosti. Před stěhováním nemovitostí vám na základě vaší žádosti zajistíme prohlídku naším odborným stěhovacím technikem, který s ohledem na rozsah stěhovacích prací vytvoří nezávaznou cenovou nabídku.
Zapůjčení kvalitních obalových matriálů a stěhovacích krabic je samozřejmostí. Součástí našich kvalitních stěhovacích služeb je pojištění všech přepravovaných předmětů do výše 3 000 000 Kč. V Písku a jeho okolí je tu pro vás 24 hodin denně specializovaná společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Písku, ale i při stěhování do Písku, z Písku nebo po Písku! Nenabízíme levné stěhování v Písku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních služeb si prohlédněte náš ceník (viz stěhování Písek ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Písku zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Písek

Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Písku. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Písku. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Písek-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Písku. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Písku do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Písku s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Písku. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Písku. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Písku využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Písku. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Stěhování Písek -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook