Objednat

Stěhování Kolín, stěhovací práce

stěhování

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Kolín a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Kolíně zajistí? Pod záštitou ochranné značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Kolíně a okolí zajistíme odborné a spolehlivé stěhovací služby při stěhování domů, stěhování bytů, stěhování rekreačních objektů, stěhování kanceláří, stěhování firem nebo při stěhování úřadů. Zajistíme vám stěhování hospod a jídelen, stěhování prodejen či obchodů nebo stěhování pensionů a ubytoven. Pobočka společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ působící v Kolíně má naprosto přehledné a jednotné ceny stěhování pro všechny své klienty. Kvalita stěhovacích prací a spokojenost našich zákazníku je pro nás na prvním místě.

Co stěhujeme

Přepravujeme a stěhujeme nejen obvyklé předměty jako například nábytek, osobní věci, hudební nástroje, kulisy, dekorace, knihy či nádobí, ale také stroje, strojní zařízení, stěhujeme trezory, piana a jiná těžká břemena. Stěhujeme i stavební materiály. Nedílnou součástí našich stěhovacích služeb je montáž a demontáž nábytku, nábytkových sestav a kuchyňských linek. Na vyžádání vám zajistíme osobní prohlídku stěhovaných bytových i nebytových prostor naším odborným technikem, aby mohl zjistit přesný rozsah stěhovacích služeb a učinit vám cenovou nabídku.

Vycházíme vám vstříc

V Kolíně stěhujeme nepřetržitě, 24 hodin denně včetně sobot, nedělí i svátků, a to jak pro účely běžného stěhování, tak i pro účely mezinárodní stěhování. Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ je pro vás ten správný výběr. V Kolíně a okolí Kolína stěhujeme a vyklízíme nepřetržitě, rychle, ale přesto kvalitně. Volejte nonstop 800 66 88 88.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Kolín

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Kolíně, ale i při stěhování do Kolína, z Kolína nebo po Kolíně! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Kolíně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Kolín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Kolíně zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Kolíně zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Kolíně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Kolín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Kolíně. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Kolína. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Kolín-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Kolína. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Kolína do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Kolíně s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Kolíně. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Kolína. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Kolíně využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Kolína. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Stěhování Kolín -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.