Objednat

Stěhování Kolín - stěhovací práce Kolín

stěhování

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Kolín a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Kolíně zajistí? Pod záštitou ochranné značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Kolíně a okolí zajistíme odborné a spolehlivé stěhovací služby při stěhování domů, stěhování bytů, stěhování rekreačních objektů, stěhování kanceláří, stěhování firem nebo při stěhování úřadů. Zajistíme vám stěhování hospod a jídelen, stěhování prodejen či obchodů nebo stěhování pensionů a ubytoven. Pobočka společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ působící v Kolíně má naprosto přehledné a jednotné ceny stěhování pro všechny své klienty. Kvalita stěhovacích prací a spokojenost našich zákazníku je pro nás na prvním místě.

Co stěhujeme

Přepravujeme a stěhujeme nejen obvyklé předměty jako například nábytek, osobní věci, hudební nástroje, kulisy, dekorace, knihy či nádobí, ale také stroje, strojní zařízení, stěhujeme trezory, piana a jiná těžká břemena. Stěhujeme i stavební materiály. Nedílnou součástí našich stěhovacích služeb je montáž a demontáž nábytku, nábytkových sestav a kuchyňských linek. Na vyžádání vám zajistíme osobní prohlídku stěhovaných bytových i nebytových prostor naším odborným technikem, aby mohl zjistit přesný rozsah stěhovacích služeb a učinit vám cenovou nabídku.

Vycházíme vám vstříc

V Kolíně stěhujeme nepřetržitě, 24 hodin denně včetně sobot, nedělí i svátků, a to jak pro účely běžného stěhování, tak i pro účely mezinárodní stěhování. Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ je pro vás ten správný výběr. V Kolíně a okolí Kolína stěhujeme a vyklízíme nepřetržitě, rychle, ale přesto kvalitně. Volejte nonstop 800 66 88 88.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Kolín

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Kolíně, ale i při stěhování do Kolína, z Kolína nebo po Kolíně! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Kolíně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Kolín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Kolíně zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Kolíně zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Kolíně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Kolíně. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Kolína. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Kolín-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Kolína. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Kolína do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Kolíně s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Kolíně. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Kolína. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Kolíně využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Kolína. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Stěhování Kolín -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.