Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování Svitavy

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Svitavy a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby ve Svitavách zajistí? Jak ve Svitavách, tak i v celém jejich okolí poskytujeme již řadu let profesionální, kompletní a spolehlivý servis v oblasti stěhovacích a vyklízecích služeb. Pod ochrannou značkou kvality franchisové sítě EXTRA SLUŽBY stěhujeme byty, domy, domácnosti, vily, obchodní domy, výrobní haly, kanceláře, firemní objekty ale i chaty a chalupy.
Profesionální tým špičkových a proškolených stěhováků poskytuje v celém Pardubickém kraji své odborné práce 24 hodin denně včetně víkendů i svátků, vždy dle požadované potřeby zákazníka. Ručíme vám za rychlé reakce na vaše poptávky po stěhovacích službách, které můžete zadávat do online objednávkového formuláře, nebo prostřednictvím centrální zelené linky 800 66 88 88.
Objednejte si naše stěhováky oblečené ve žlutých stejnokrojích a přesvědčte se sami o kvalitě stěhovacích služeb poskytovaných ve Svitavách společností EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jsme zárukou kvality a spolehlivosti.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen ve Svitavách, ale i při stěhování do Svitav, ze Svitav nebo po Svitavách! Nenabízíme nejlevnější stěhování ve Svitavách, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Svitavy ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Svitavách zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com