EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Svitavy

Stěhování SvitavyPotřebujete zajistit stěhování ve Svitavách a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby poskytne? Jak ve Svitavách, tak i v celém okolí Svitav poskytujeme již řadu let profesionální, kompletní a spolehlivý servis v oblasti stěhovacích služeb a vyklízení. Pod značkou kvality franchisové sítě EXTRA SLUŽBY stěhujeme byty, stěhujeme domy, stěhujeme obchodní domy, stěhujeme výrobní haly, stěhujeme kanceláře, stěhujeme chaty i chalupy.
Kdykoli vám zajistíme stěhování ubytovny i pensionu nebo třeba stěhování hospody či restaurace. Profesionální tým špičkových a proškolených stěhováků poskytuje ve Svitavách své stěhovací služby 24 hodin denně včetně víkendů a svátků, vždy dle potřeby zákazníka. Ručíme vám za rychlé reakce na vaše poptávky stěhování, které můžete zadávat do online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální zelené linky 800 66 88 88.
Objednejte si naše stěhováky oblečené ve žlutých stejnokrojích a přesvědčte se o kvalitě stěhovacích služeb ve Svitavách poskytovaných společností EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jsme zárukou kvality, jistoty a spolehlivosti v oboru stěhování.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen ve Svitavách, ale i při stěhování do Svitav, ze Svitav nebo po Svitavách! Nenabízíme levné stěhování ve Svitavách, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních služeb si prohlédněte náš ceník (viz stěhování Svitavy ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Svitavách zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Svitavy

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Svitav. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním ve Svitavách. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Stěhování Svitavy-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování ze Svitav. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování ze Svitav do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování ve Svitavách s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování ve Svitavách. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování ze Svitav. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem ve Svitavách využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Svitavy -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Svitav. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook