Objednat

Stěhování Blansko, stěhovací práce

stěhování

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Blansko a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Blansku zajistí? Franchisová firma EXTRA STĚHOVÁNÍ poskytuje v Blansku a okolí Blanska již řadu let kvalitní a spolehlivý stěhovací servis. Vždy se snažíme poskytnout našim klientům rychlý a kompletní servis v oblasti stěhovacích služeb. Přestěhujeme rodinné domy i domky, přestěhujeme byty, přestěhujeme celé firmy, stěhujeme kanceláře, ale stěhujeme i chalupy i chaty. Zajistíme stěhování ubytoven, ale i stěhování kaváren barů či restaurací.

Co stěhujeme

Kromě toho, že vám zajistíme spolehlivé a kvalitní stěhovací práce, dodáme vám i veškerý potřebný obalový materiál a stěhovací krabice. V rámci stěhování automaticky provádíme montáž i demontáž nábytkových sestav a kuchyňských linek. Přestěhujeme a přemístíme drobné vybavení, sklo, porcelán, knihy, šanony, ale také stěhujeme těžká břemena, jako jsou například trezory, klavíry, pianina, různé stroje a zařízení, ale stěhujeme i stavební materiál.

Vycházíme vám vstříc

Standardem naší společnosti je pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Nejen v Blansku, ale kompletně po celé České republice je tu pro vás společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ nepřetržitě každý den. Špičkové stěhovací služby za příznivé ceny od franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Blansko

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Blansku, ale i při stěhování do Blanska, z Blanska nebo po Blansku! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Blansku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Blansko ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Blansku zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Blansku zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Blansku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Blansko vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Blanska. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Blansku. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Stěhování Blansko-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Blanska. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Blanska do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Blansku s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Blansku. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Blanska. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Blansku využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Blansko -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Blanska. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.