Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování Blansko

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Blansko a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Blansku zajistí? Franchisová firma EXTRA STĚHOVÁNÍ poskytuje v Blansku a okolí Blanska již řadu let kvalitní a spolehlivý stěhovací servis. Vždy se snažíme poskytnout našim klientům rychlý a kompletní servis v oblasti stěhovacích služeb. Přestěhujeme rodinné domy i domky, přestěhujeme byty, přestěhujeme celé firmy, stěhujeme kanceláře, ale stěhujeme i chalupy i chaty. Zajistíme stěhování ubytoven, ale i stěhování kaváren barů či restaurací.
Kromě toho, že vám zajistíme spolehlivé a kvalitní stěhovací práce, dodáme vám i veškerý potřebný obalový materiál a stěhovací krabice. V rámci stěhování automaticky provádíme montáž i demontáž nábytkových sestav a kuchyňských linek. Přestěhujeme a přemístíme drobné vybavení, sklo, porcelán, knihy, šanony, ale také stěhujeme těžká břemena, jako jsou například trezory, klavíry, pianina, různé stroje a zařízení, ale stěhujeme i stavební materiál.
Standardem naší společnosti je pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Nejen v Blansku, ale kompletně po celé České republice je tu pro vás společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ nepřetržitě každý den. Špičkové stěhovací služby za příznivé ceny od franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Blansku, ale i při stěhování do Blanska, z Blanska nebo po Blansku! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Blansku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Blansko ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Blansku zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com