EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování Plzeň-sever

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ PLZEŇ-SEVER

Stěhování Plzeň-sever - Nejen na Plzni-severu, ale i v jeho okolí vám zajistíme kompletní, profesionální a kvalitní stěhovací služby, včetně vyklízení a montáží. Stěhování, a veškeré stěhovací práce jsou poskytovány pod ochrannou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Zásluhou této záštity kvalitní značky vám zajistíme neměnný standard stěhovacích služeb při stěhování domácností, stěhování bytů, stěhování domů a baráků, činžovních domů, stěhování kancelářských prostor, stěhování chat a chalup, firemních objektů či jiných bytových a nebytových prostor.

Stěhujeme restaurace, bary i hospody, stěhujeme prodejny i krámky. Stěhujeme veškeré běžné předměty, stěhujeme piana, křídla i klavíry, stěhujeme trezory a ostatní nadměrná a těžká břemena. Před stěhováním v Plzni dodáme a zajistíme veškerý potřebný obalový materiál, včetně vlastních profesionálních stěhovacích krabic. Stěhování poskytujeme 24 hodin denně, včetně víkendů a svátků, se zárukou značkové kvality a profesionality.

Automatické je pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Naše stěhovací služby franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ jsou poskytovány nejen na Plzni-severu, ale i v jeho širokém okolí. Napište nám svůj požadavek nebo nám zavolejte a prověřte si kvalitu našeho spolehlivého stěhování či vyklízení.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování na Plzni-severu, ale i při stěhování do Plzně-severu, stěhování z Plzně-severu nebo při stěhování po Plzni-severu! Nenabízíme levné stěhování na Plzni-severu, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby na Plzni-severu.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování na Plzni-severu, ale i při stěhování do Plzně-severu, stěhování z Plzně-severu nebo při stěhování po Plzni-severu! Nenabízíme levné stěhování na Plzni-severu, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby na Plzni-severu.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Plzni-severu zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Přejete si uklidit a hledáte na Plzni-severu spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás ÚKLIDY a MYTÍ OKEN!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte na Plzni-severu řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše HODINOVÉ MANŽELY!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Plzeň-sever

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Plzně-severu. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Plzeň-sever-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Plzně-severu. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Plzně-severu do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování na Plzni-severu s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování na Plzni-severu. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Plzně-severu. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem na Plzni-severu využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Plzeň-sever-Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním na Plzni-severu. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Plzně-severu. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook