EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 13, tento týden 207, tento měsíc 417, tento rok 11 827
Objednat

Stěhování Mělník

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍPotřebujete zajistit stěhování v Mělníku a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby poskytne? V Mělníku, i v celém jeho širokém okolí poskytujeme kompletní a velmi kvalitní stěhovací služby. Franchisová síť EXTRA SLUŽBY ve Středočeském kraji zajišťuje již řadu let profesionální stěhování bytů, stěhování domků, stěhování kanceláří, stěhování skladů, výrobních hal, knižních fondů, obchodů nebo například stěhování a přenášení stavebních materiálů. Stěhujeme restaurace, jídelny i bary. Stěhujeme hotely i ubytovny.
Vyškolené a profesionální týmy stěhováků ze sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ jsou v Mělníku připraveni plnit vaše požadavky a přání 24 hodin denně, včetně sobot, nedělí i svátků. Ručíme vám za celkový průběh stěhovacích prací, o které se od A do Z postaráme. Přepravovaný náklad či zboží je vždy pojištěno ve výši 3 000 000 Kč. Při každém stěhování domácností vám zajistíme a dodáme veškerý obalový materiál, včetně stěhovacích krabic.
Pod záštitou franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ máme vždy, a pro všechny jednotné a přehledné ceny uvedené v našem ceníku stěhovacích služeb. Neúčtujeme žádné vedlejší či skryté poplatky. Montáže i demontáže nábytku jsou nedílnou součástí našich stěhovacích služeb, a to nejen v Mělníku, ale kompletně po celé EU. EXTRA STĚHOVÁNÍ je pro vás v Mělníku jistotou záruky a kvality stěhovacích služeb.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Mělníku, ale i při stěhování do Mělníku, z Mělníku nebo po Mělníku! Nenabízíme levné stěhování v Mělníku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních služeb si prohlédněte náš ceník (viz stěhování Mělník ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Mělníku zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Mělníku. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Mělníku. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Mělník-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Mělníku. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Mělníku do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Mělníku s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Mělníku. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Mělníku. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Mělníku využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Mělník -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Mělníku. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook