Objednat

Stěhování Brno, stěhovací práce

stěhování

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Brno a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Brně zajistí? Franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ, coby přední společnost poskytující stěhovací služby vám v Brně a jeho širokém okolí zajistí a poskytne ten nejspolehlivější a nejkvalitnější stěhovací servis. Na prvním místě je u nás profesionalita a spokojenost zákazníka. Zajistíme vám stěhování domácností, stěhování bytů, stěhování domů, stěhování chat i chalup, ale poskytneme vám i stěhování kanceláří, stěhování firem a společností nebo třeba stěhování skladů či stěhování stavebních materiálů. Stěhujeme restaurace, bary i hospody, stěhujeme hotely, pensiony i ubytovny, kulturní domy, stěhujeme fitness centra, stěhujeme školy i školky.

Co stěhujeme

Stěhování vám zajistíme nejen v Brně a okolí, ale také z jakékoli části Evropy do Brna nebo naopak stěhování z Brna neboť běžně zajišťujeme a poskytujeme i mezinárodní stěhování. Proškolený tým pracovníků ve žlutém oblečení je připraven splnit vaše požadavky 24 hodin denně, soboty, neděle i sváteční dny. Stěhujeme běžný nábytek, nábytkové sestavy, sklo, porcelán, obrazy, osobní věci, stěhujeme těžká břemena, klavíry, stroje, stěhujeme sejfy a trezory. Stěhovací práce vždy přizpůsobujeme individuálním časovým požadavkům zákazníka.

Vycházíme vám vstříc

Stěhování zajišťujeme vlastními vozy od 3,5t do 24t, přičemž jsou všechny tyto vozy pojištěny na přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Na spolehlivé stěhováky od franchisové společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ se můžete kdykoli obrátit nejen v Brně, ale v celém Jihomoravském kraji. 800 66 88 88.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Brno

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Brně, ale i při stěhování do Brna, z Brna nebo po Brně! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Brně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Brno ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Brně zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Brně zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Brně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Brno vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Brně. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Brna. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Brno-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Brna. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Brna do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Brně s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Brně. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Brna. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Stěhování z Brna. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Brně využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Brno -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.