Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování Brno

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Brno a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Brně zajistí? Franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ, coby přední společnost poskytující stěhovací služby vám v Brně a jeho širokém okolí zajistí a poskytne ten nejspolehlivější a nejkvalitnější stěhovací servis. Na prvním místě je u nás profesionalita a spokojenost zákazníka. Zajistíme vám stěhování domácností, stěhování bytů, stěhování domů, stěhování chat i chalup, ale poskytneme vám i stěhování kanceláří, stěhování firem a společností nebo třeba stěhování skladů či stěhování stavebních materiálů. Stěhujeme restaurace, bary i hospody, stěhujeme hotely, pensiony i ubytovny, kulturní domy, stěhujeme fitness centra, stěhujeme školy i školky.
Stěhování vám zajistíme nejen v Brně a okolí, ale také z jakékoli části Evropy do Brna nebo naopak stěhování z Brna neboť běžně zajišťujeme a poskytujeme i mezinárodní stěhování. Proškolený tým pracovníků ve žlutém oblečení je připraven splnit vaše požadavky 24 hodin denně, soboty, neděle i sváteční dny. Stěhujeme běžný nábytek, nábytkové sestavy, sklo, porcelán, obrazy, osobní věci, stěhujeme těžká břemena, klavíry, stroje, stěhujeme sejfy a trezory. Stěhovací práce vždy přizpůsobujeme individuálním časovým požadavkům zákazníka.
Stěhování zajišťujeme vlastními vozy od 3,5t do 24t, přičemž jsou všechny tyto vozy pojištěny na přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Na spolehlivé stěhováky od franchisové společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ se můžete kdykoli obrátit nejen v Brně, ale v celém Jihomoravském kraji. 800 66 88 88.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Brně, ale i při stěhování do Brna, z Brna nebo po Brně! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Brně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Brno ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Brně zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com