Stěhování kraj Vysočina, stěhovací práce

Kraj Vysočina

Kraj Vysočina tvoří 5 okresů, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč a Žďár nad Sázavou. Sídlo kraje se nachází v Jihlavě, a proto byl tento kraj dříve známý jako Jihlavský kraj. Leží na pomezí Čech a Moravy a sousedí s krajem Pardubickým na severu, krajem Jihočeským, Jihomoravským a Středočeským. Celé území kraje je součástí Českomoravské vrchoviny. Na vysočině se nachází několik památek, které jsou zařazeny mezi kulturní památky UNESCO, mezi které patří mimo jiné centrum Telče, bazilika svatého Prokopa či kostel svatého Jana Nepomuckého. Z kraje pochází mnoho českých celebrit, a to například módní návrhářka Blanka Matragi, judista Lukáš Krpálek, hokejista Patrik Eliáš, rychlobruslařka Martina Sáblíková a další. Díky geografické poloze Jihlavy je to ideální kraj pro naše stěhováky EXTRA STĚHOVÁNÍ. Nachází se totiž přesně uprostřed mezi Prahou a Brnem a krajem prochází nejdelší česká dálnic D1, která tyto města spojuje. Naši stěhováci nabízejí služby stěhování bytů či stěhování domů, ale také levné vyklízení nemovitostí a mnoho dalších.

Službu stěhování vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální stěhovací služby:

Havlíčkův Brod Na celém území havlíčkobrodska poskytujeme profesionální stěhovací služby se síťí EXTRA STĚHOVÁNÍ. Poskytujeme nejen domácnostem stěhování bytů či domů, ale i obchodním společnostem z celého okresu stěhování kanceláří, hal, či skladů. V okrese Havlíčkův Brod žije více jak 90 tisíc obyvatel a jeho rozloha je 1 264 km2.

Chci se stěhovat v Havlíčkově Brodě

Jihlava Okres z kraje Vysočina se 113 tisíci obyvateli na území 1 199 km2, který sousedí s okresem Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Ždár nad Sázavou a dalšími, ve kterém působí naše franchisové pobočky sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ a poskytují zde profesionální, a přesto levný stěhovací servis všem občanům, domácnostem i firmám NON-STOP.

Chci se stěhovat v Jihlavě

Pelhřimov Nejzápadnější okres kraje Vysočina, ve kterém žije něco málo přes 70 tisíc obyvatel na rozloze 1 290 km2. Největším městem je Pelhřimov, v jehož historickém centru se nachází Masarykovo náměstí s kostelem sv. Bartoloměje. Na celém území okresu působí naše franchisanti a poskytují levné a kvalitní služby sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Chci se stěhovat v Pelhřimově

Třebíč Celé území leží na Moravě a žije zde 111 tisíc obyvatel. V obci Kojetice se nachází kulturní a vinařské centrum Sádek, které je jako jediná vinice v kraji Vysočina. Největším zaměstnavatelem je společnost MANN+HUMMEL Group, která zaměstnává více jak 1 200 lidí. Síť EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje veškeré naše služby jak firmám, tak domácnostem v okresu.

Chci se stěhovat v Třebíči

Žďár nad Sázavou Okres rozpínající se na rozloze 1 578 km2 a přibližně 118 tisíci obyvateli, kde již řadu let působí naše franchisové pobočky sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ a zajišťují domácnostem i obchodním společnostem levný a kvalitní stěhovací servis při stěhování domů či bytů, ale také při stěhování kanceláří, hal, skladů a celých firem.

Chci se stěhovat ve Žďáru nad Sázavou