EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Sokolov

Stěhování Sokolov

Stěhování Sokolov

Stěhování Sokolov - Již řadu let poskytuje naše prověřená a spolehlivá franchisová společnost EXTRA SLUŽBY kvalitní a profesionální stěhovací služby v Sokolově a celém jeho okolí. Vždy se postaráme o to, aby vám byly poskytnuty ty nejkvalitnější stěhovací služby na míru, a aby vaše stěhování domácností bylo co nejefektivnější.
Na Sokolovsku stěhujeme byty, stěhujeme domy, stěhujeme kanceláře, ale stěhujeme i stavební materiály. Přestěhujeme veškeré bytové i nebytové prostory, stěhujeme chalupy i chaty, stěhujeme restaurace, stěhujeme ubytovny, ale stěhujeme i prodejny. Hranice pro nás nejsou překážka, neboť standardně nabízíme a poskytujeme i mezinárodní stěhování. Stěhujeme těžká břemena, umělecké předměty, stroje, klavíry ale také nábytek, osobní věci, knihy a elektroniku. Montáž a demontáž nábytku je běžnou součástí našich stěhovacích služeb, stejně jako zabalení přepravovaných předmětů pro jejich bezpečný převoz.
Pracujeme a stěhujeme 24 hodin denně i o víkendech a svátcích. EXTRA STĚHOVÁNÍ je v Sokolově značka jistoty a kvality stěhovacích služeb. Pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč je samozřejmostí u všech našich užitkových automobilů. Na Sokolovsku vám zajistíme stěhovací práce a vyklízení velmi rychle, pohodlně a hlavně spolehlivě.
Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Sokolově, ale i při stěhování do Sokolova, stěhování ze Sokolova nebo při stěhování po Sokolově! Nenabízíme levné stěhování v Sokolově, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Sokolově. Před stěhováním v Sokolově nebo před objednávkou libovolných stěhovacích služeb v Sokolově si prohlédněte náš ceník stěhování Sokolov (viz stěhování Sokolov ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Sokolově zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální stěhovací služby
stěhování domácností, stěhování bytů i domů
stěhování kanceláří, firem, úřadů i institucí
stěhování obchodů, prodejen a krámů
stěhování hotelů, ubytoven a pensionů
stěhování restaurací, barů, hospod, jídelen
stěhování nábytku a bytového vybavení
stěhování trezorů, stěhování klavírů, pianin
stěhovací práce NONSTOP po celé ČR
stěhování chalup i chat, stěhování usedlostí
stěhování stavebního materiálu i strojů
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Sokolov

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Sokolova. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Sokolově. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Stěhování Sokolov-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování ze Sokolova. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování ze Sokolova do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Sokolově s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Sokolově. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování ze Sokolova. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Sokolově využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Sokolov -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Sokolova. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook