Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 0, tento týden 128, tento měsíc 428, tento rok 428
Objednat

Stěhování Sokolov

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Sokolov a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Sokolově zajistí? Již řadu let poskytuje naše prověřená a spolehlivá franchisová společnost EXTRA SLUŽBY kvalitní a profesionální stěhovací služby v Sokolově a celém jeho okolí. Vždy se postaráme o to, aby vám byly poskytnuty ty nejkvalitnější stěhovací služby na míru, a aby vaše stěhování domácností bylo co nejefektivnější.
Na Sokolovsku stěhujeme byty, stěhujeme domy, stěhujeme kanceláře, ale stěhujeme i stavební materiály. Přestěhujeme veškeré bytové i nebytové prostory, stěhujeme chalupy i chaty, stěhujeme restaurace, stěhujeme ubytovny, ale stěhujeme i prodejny. Hranice pro nás nejsou překážka, neboť standardně nabízíme a poskytujeme i mezinárodní stěhování. Stěhujeme těžká břemena, umělecké předměty, stroje, klavíry ale také nábytek, osobní věci, knihy a elektroniku. Montáž a demontáž nábytku je běžnou součástí našich stěhovacích služeb, stejně jako zabalení přepravovaných předmětů pro jejich bezpečný převoz.
Pracujeme a stěhujeme 24 hodin denně i o víkendech a svátcích. EXTRA STĚHOVÁNÍ je v Sokolově značka jistoty a kvality stěhovacích služeb. Pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč je samozřejmostí u všech našich užitkových automobilů. Na Sokolovsku vám zajistíme stěhovací práce a vyklízení velmi rychle, pohodlně a hlavně spolehlivě.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Sokolově, ale i při stěhování do Sokolova, ze Sokolova nebo po Sokolově! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Sokolově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Sokolov ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Sokolově zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com