Objednat

Stěhování Sokolov, stěhovací práce

stěhování

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Sokolov a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Sokolově zajistí? Již řadu let poskytuje naše prověřená a spolehlivá franchisová společnost EXTRA SLUŽBY kvalitní a profesionální stěhovací služby v Sokolově a celém jeho okolí. Vždy se postaráme o to, aby vám byly poskytnuty ty nejkvalitnější stěhovací služby na míru, a aby vaše stěhování domácností bylo co nejefektivnější.

Co stěhujeme

Na Sokolovsku stěhujeme byty, stěhujeme domy, stěhujeme kanceláře, ale stěhujeme i stavební materiály. Přestěhujeme veškeré bytové i nebytové prostory, stěhujeme chalupy i chaty, stěhujeme restaurace, stěhujeme ubytovny, ale stěhujeme i prodejny. Hranice pro nás nejsou překážka, neboť standardně nabízíme a poskytujeme i mezinárodní stěhování. Stěhujeme těžká břemena, umělecké předměty, stroje, klavíry ale také nábytek, osobní věci, knihy a elektroniku. Montáž a demontáž nábytku je běžnou součástí našich stěhovacích služeb, stejně jako zabalení přepravovaných předmětů pro jejich bezpečný převoz.

Vycházíme vám vstříc

Pracujeme a stěhujeme 24 hodin denně i o víkendech a svátcích. EXTRA STĚHOVÁNÍ je v Sokolově značka jistoty a kvality stěhovacích služeb. Pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč je samozřejmostí u všech našich užitkových automobilů. Na Sokolovsku vám zajistíme stěhovací práce a vyklízení velmi rychle, pohodlně a hlavně spolehlivě.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Sokolov

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Sokolově, ale i při stěhování do Sokolova, ze Sokolova nebo po Sokolově! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Sokolově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Sokolov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Sokolově zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Sokolově zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Sokolově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Sokolov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Sokolova. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Sokolově. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Stěhování Sokolov-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování ze Sokolova. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování ze Sokolova do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Sokolově s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Sokolově. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování ze Sokolova. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Sokolově využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Sokolov -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Sokolova. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.