EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Hodonín

Stěhování HodonínStěhování Hodonín – Pod hlavičkou prvotřídní franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám na Hodonínsku poskytneme ty nejkvalitnější stěhovací služby. Poskytneme vám stěhování bytů, stěhování domů, stěhování chaty i chalupy, stěhování kanceláří, archivů a rezidencí. Stěhování restaurací, stěhování ubytoven i stěhování celých firem vám v Hodoníně a jeho širokém okolí zajistíme kdykoli si budete přát. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jsme tu pro vás naprosto nepřetržitě.
Máme mnoholeté zkušenosti při poskytování kompletního stěhovacího servisu včetně mezinárodního stěhování. Realizace vašich poptávek jsou u společnosti EXTRA SLUŽBY možné ještě tentýž den. Přestěhujeme běžný nábytek, drobné vybavení bytu, obrazy, zrcadla, ale i těžká břemena, pianina, trezory, stěhujeme i stavební materiály. Naše ceníky stěhovacích služeb jsou velmi přehledné, platí se jen jasně dané hodinové sazby bez jakýchkoli dalších příplatků. Každému zákazníkovi zajistíme a dodáme obalový materiál i stěhovací krabice.
Před stěhováním bytových prostor vás navštíví náš technik, aby zjistil rozsah a náročnost stěhovaní a podle toho určil velikost stěhovacího vozu a počet pracovníků. Pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč je naprosto automatické u všech našich stěhovacích posádek. V Hodoníně i celém jeho okolí je tu pro vás síť stěhováků s názvem EXTRA SLUŽBY.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Hodoníně, ale i při stěhování do Hodonína, stěhování z Hodonína nebo při stěhování po Hodoníně! Nenabízíme levné stěhování v Hodoníně, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Hodoníně. Před požadovaným stěhováním v Hodoníně nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Hodoníně si prohlédněte náš ceník stěhování Hodonín (viz stěhování Hodonín ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Hodoníně zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Hodonín

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Hodonína. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA SLUŽBY. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Hodoníně. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA SLUŽBY.Stěhování Hodonín-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Hodonína. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Hodonína do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA SLUŽBY mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Hodoníně s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Hodoníně. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Hodonína. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Hodoníně využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA SLUŽBY. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Hodonín -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Hodonína. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook