Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Hodonín

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Hodonín a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Hodoníně zajistí? Pod hlavičkou prvotřídní franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám na Hodonínsku poskytneme ty nejkvalitnější stěhovací služby. Poskytneme vám stěhování bytů, stěhování domů, stěhování chaty i chalupy, stěhování kanceláří, archivů a rezidencí. Stěhování restaurací, stěhování ubytoven i stěhování celých firem vám v Hodoníně a jeho širokém okolí zajistíme kdykoli si budete přát. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jsme tu pro vás naprosto nepřetržitě.
Máme mnoholeté zkušenosti při poskytování kompletního stěhovacího servisu včetně mezinárodního stěhování. Realizace vašich poptávek jsou u společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ možné ještě tentýž den. Přestěhujeme běžný nábytek, drobné vybavení bytu, obrazy, zrcadla, ale i těžká břemena, pianina, trezory, stěhujeme i stavební materiály. Naše ceníky stěhovacích služeb jsou velmi přehledné, platí se jen jasně dané hodinové sazby bez jakýchkoli dalších příplatků. Každému zákazníkovi zajistíme a dodáme obalový materiál i stěhovací krabice.
Před stěhováním bytových prostor vás navštíví náš technik, aby zjistil rozsah a náročnost stěhovaní a podle toho určil velikost stěhovacího vozu a počet pracovníků. Pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč je naprosto automatické u všech našich stěhovacích posádek. V Hodoníně i celém jeho okolí je tu pro vás síť stěhováků s názvem EXTRA STĚHOVÁNÍ.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Hodoníně, ale i při stěhování do Hodonína, z Hodonína nebo po Hodoníně! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Hodoníně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Hodonín ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Hodoníně zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com