Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Praha 3

800 66 88 88Hledáte levné a spolehlivé stěhování v městské části Praha 3 a potřebujete skutečné profesionály, kteří vám tyto stěhovací práce na Praze 3 zajistí? Na Praze 3, všech jejích částech, ale také v okolí Prahy vám poskytneme profesionální a spolehlivé stěhovací služby pod ochrannou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vysoký standard stěhovácích služeb vám po celé Praze zajistíme za jednotných a přehledných cenových podmínek. Stěhujeme byty, stěhujeme domy, stěhujeme kanceláře, knihovny či administrativní budovy. Stěhujeme restaurace, stěhujeme úřady, stěhujeme hotely. Stěhujeme fitness centra, ale zajistíme vám i stěhování salónů, škol či školek.
Stěhujeme obchody i prodejny, sklady, půdy, ale také stěhujeme klavíry, piana i trezory. 24 hodin denně jsou všichni naši usměvaví a zkušení pracovníci připraveni poskytnout vám naše kvalitní stěhovací služby. Objednávku stěhování můžete sami zadat do objednávkového formuláře nebo můžete využít centrální bezplatnou linku 800 66 88 88. Pro každé stěhování bytových i nebytových prostor vám zajistíme a dodáme obalové materiály i stěhovací krabice. Zajistíme vám prohlídku technikem, aby určil rozsah stěhování a určil vhodné vozidlo a potřebný počet pracovníků.
EXTRA STĚHOVÁNÍ je zárukou kvality a spolehlivosti. Samozřejmostí je pojištění přepravce ve výši 3 000 000 Kč. Nový nábytek, který vám přivezeme a nastěhujeme vám samozřejmě i smontujeme, dle vašich požadavků a pokynů. Starý nábytek vám vyklidíme a odvezeme. Stěhování po Praze 3 pro vás bude se společností EXTRA STĚHOVÁNÍ hračkou. Objednejte, vyzkoušejte.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen na Praze 3, ale i při stěhování do Prahy 3, z Prahy 3 nebo po Praze 3! Nenabízíme nejlevnější stěhování na Praze 3, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Praha 3 ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 3 zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com