EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Praha 3

Stěhování Praha 3Stěhování Praha 3 – Na Praze 3, všech jejích částech, ale také v okolí Prahy vám poskytneme profesionální a spolehlivé stěhovací služby pod ochrannou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vysoký standard stěhovácích služeb vám po celé Praze zajistíme za jednotných a přehledných cenových podmínek. Stěhujeme byty, stěhujeme domy, stěhujeme kanceláře, knihovny či administrativní budovy. Stěhujeme restaurace, stěhujeme úřady, stěhujeme hotely. Stěhujeme fitness centra, ale zajistíme vám i stěhování salónů, škol či školek.
Stěhujeme obchody i prodejny, sklady, půdy, ale také stěhujeme klavíry, piana i trezory. 24 hodin denně jsou všichni naši usměvaví a zkušení pracovníci připraveni poskytnout vám naše kvalitní stěhovací služby. Objednávku stěhování můžete sami zadat do objednávkového formuláře nebo můžete využít centrální bezplatnou linku 800 66 88 88. Pro každé stěhování bytových i nebytových prostor vám zajistíme a dodáme obalové materiály i stěhovací krabice. Zajistíme vám prohlídku technikem, aby určil rozsah stěhování a určil vhodné vozidlo a potřebný počet pracovníků.
EXTRA SLUŽBY je zárukou kvality a spolehlivosti. Samozřejmostí je pojištění přepravce ve výši 3 000 000 Kč. Nový nábytek, který vám přivezeme a nastěhujeme vám samozřejmě i smontujeme, dle vašich požadavků a pokynů. Starý nábytek vám vyklidíme a odvezeme. Stěhování po Praze 3 pro vás bude se společností EXTRA SLUŽBY hračkou. Objednejte, vyzkoušejte.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování na Praze 3, ale i při stěhování do Prahy 3, stěhování z Prahy 3 nebo při stěhování po Praze 3! Nenabízíme levné stěhování na Praze 3, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby na Praze 3. Před požadovaným stěhováním na Praze 3 nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb na Praze 3 si prohlédněte náš ceník stěhování Praha 3 (viz stěhování Praha 3 ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 3 zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Praha 3

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Prahy 3. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA SLUŽBY. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Praha 3-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Prahy 3. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Prahy 3 do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA SLUŽBY mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování na Praze 3 s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování na Praze 3. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Prahy 3. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem na Praze 3 využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA SLUŽBY. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Praha 3 -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Prahy 3. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním na Praze 3. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA SLUŽBY.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook