Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 0, tento týden 39, tento měsíc 327, tento rok 4 607
Objednat

Stěhování a stěhovací práce Praha 3

stěhování a stěhovací práce

Hledáte levné a spolehlivé stěhování v městské části Praha 3 a potřebujete skutečné profesionály, kteří vám tyto stěhovací práce na Praze 3 zajistí? Na Praze 3, všech jejích částech, ale také v okolí Prahy vám poskytneme profesionální a spolehlivé stěhovací služby pod ochrannou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vysoký standard stěhovácích služeb vám po celé Praze zajistíme za jednotných a přehledných cenových podmínek. Stěhujeme byty, stěhujeme domy, stěhujeme kanceláře, knihovny či administrativní budovy. Stěhujeme restaurace, stěhujeme úřady, stěhujeme hotely. Stěhujeme fitness centra, ale zajistíme vám i stěhování salónů, škol či školek.

Co stěhujeme

Stěhujeme obchody i prodejny, sklady, půdy, ale také stěhujeme klavíry, piana i trezory. 24 hodin denně jsou všichni naši usměvaví a zkušení pracovníci připraveni poskytnout vám naše kvalitní stěhovací služby. Objednávku stěhování můžete sami zadat do objednávkového formuláře nebo můžete využít centrální bezplatnou linku 800 66 88 88. Pro každé stěhování bytových i nebytových prostor vám zajistíme a dodáme obalové materiály i stěhovací krabice. Zajistíme vám prohlídku technikem, aby určil rozsah stěhování a určil vhodné vozidlo a potřebný počet pracovníků.

Vycházíme vám vstříc

EXTRA STĚHOVÁNÍ je zárukou kvality a spolehlivosti. Samozřejmostí je pojištění přepravce ve výši 3 000 000 Kč. Nový nábytek, který vám přivezeme a nastěhujeme vám samozřejmě i smontujeme, dle vašich požadavků a pokynů. Starý nábytek vám vyklidíme a odvezeme. Stěhování po Praze 3 pro vás bude se společností EXTRA STĚHOVÁNÍ hračkou. Objednejte, vyzkoušejte.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Praha 3

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen na Praze 3, ale i při stěhování do Prahy 3, z Prahy 3 nebo po Praze 3! Nenabízíme nejlevnější stěhování na Praze 3, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Praha 3 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 3 zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJaroslav Mrazík
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Makovského 1177/1, 163 00 Praha 17
email: ph6@extra-stehovani.com
počet franchisových licencí: 1
FranchisantJindřich Grolmus
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: U papírny 784/5, 170 00 Praha 7
email: ph7@extra-stehovani.com
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Prahy 3. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Praha 3-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Prahy 3. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Prahy 3 do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování na Praze 3 s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování na Praze 3. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Prahy 3. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem na Praze 3 využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Praha 3 -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Prahy 3. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním na Praze 3. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.