EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování těžkých břemen Praha 3

Stěhování těžkých břemen Praha 3

Stěhování těžkých břemen na Praze 3 (tři)

Stěhování těžkých břemen Praha 3 (tři) - Potřebujete na Praze 3 (tři) zajistit stěhování těžkých břemen? Potřebujete těžká břemena přepravit či vynosit? Potřebujete vynosit stavební materiál na stavbu? Zajistíme vám tento druh stěhování prostřednictvím naší profesionální stěhovací společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ, která působí nejen na Praze 3 (tři), ale v celém okolí. Veškerá břemena, která budete potřebovat přestěhovat nebo někam vynosit, vám dopravíme na místa, která si sami určíte. Vynosíme stavební materiál, klimatizační jednotky, skleněné desky, okna, kotle, prostě vše, co si budete přát. Bude-li potřeba zajistit jeřáb nebo jinou techniku potřebnou pro tento druh stěhování, zajistíme jej. Vše je součástí dodávky našich stěhovacích služeb na Praze 3 (tři) a okolí. Vše zařídíme a zorganizujeme. Naší prioritou je vaše plná spokojenost a bezstarostnost.
Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování těžkých břemen nebo vynošení stavebního materiálu na Praze 3 (tři), ale i při stěhování těžkých břemen nebo vynošení stavebního materiálu do Prahy 3 (tři), stěhování těžkých břemen nebo vynošení stavebního materiálu z Prahy 3 (tři) nebo při stěhování těžkých břemen nebo vynošení stavebního materiálu po Praze 3 (tři)! Nenabízíme levné stěhování na Praze 3 (tři), ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby na Praze 3 (tři). Před stěhováním na Praze 3 (tři) nebo před objednávkou libovolných stěhovacích služeb na Praze 3 (tři) si prohlédněte náš ceník stěhování Praha 3 (tři) (viz stěhování Praha 3 (tři) ceník).
Máte kromě stěhování těžkých břemen nebo vynošení stavebního materiálu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 3 (tři) zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální stěhovací služby
stěhování domácností, stěhování bytů i domů
stěhování kanceláří, firem, úřadů i institucí
stěhování obchodů, prodejen a krámů
stěhování hotelů, ubytoven a pensionů
stěhování restaurací, barů, hospod, jídelen
stěhování nábytku a bytového vybavení
stěhování trezorů, stěhování klavírů, pianin
stěhovací práce NONSTOP po celé ČR
stěhování chalup i chat, stěhování usedlostí
stěhování stavebního materiálu i strojů
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování těžkých břemen Praha 3

Tato společnost nám stěhovala velmi těžké klimatizační jednotky na Praze 3 (tři). Veškeré stěhování sami naplánovali a zorganizovali na jedničku. Doporučuji.Využili jsme tuto společnost na stěhování lisů na Praze 3 (tři). Dodali veškeré technické vybavení, sami vytvořili specifické dřevěné kostry. Byla radost s nimi spolupracovat. Doporučujeme, moc chválíme.Stěhování pancéřových vrat z Prahy 3 (tři). Výborné stěhovací služby, včetně celé přepravy a vykládky. Doporučuju.Maximální spokojenost! Stěhování stavebních konstrukcí na Praze 3 (tři) probíhalo bez problémů. Byla jsem překvapená za rychlost, spolehlivost a čistotu. Nemusela jsem se o nic starat. Veškerý stavební materiál vynosili přesně tak, jak jsem si přála. Tuto stěhovací společnost mohu jen doporučit!Spokojenost, mohu jen doporučit - rychlost, opatrnost při stěhování skleněných desek na Praze 3 (tři). Vše v naprostém pořádku.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook