Stěhování Ústecký kraj, stěhovací práce

Ústecký kraj

Tento kraj sousedí s Karlovarským, Plzeňským a Libereckým krajem, avšak nejdelší společnou hranici má se Saskem v Německu. Sídlo kraje je v Ústí nad Labem a jedná se o největší město. Tento kraj tvoří 7 okresů a jsou to mimo Ústí nad Labem ještě Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most a Teplice. Díky obrovským ložiskům hnědého uhlí se jedná o jeden z nejvýznamnějších surovinových a energetický zdrojů v České Republice. Ústeckým krajem protéká druhá nejdelší řeka Čech, Labe, která je důležitou tepnou lodní dopravy. V celém kraji působí naši stěhováci z EXTRA STĚHOVÁNÍ a nabízí zde NON-STOP naše profesionální služby stěhování a vyklízení se zárukou kvality, a to především levně. Prahu a Ústecký kraj spojují především 2 české dálnice, tedy dálnice D7 a D8, také známá jako evropská mezinárodní silnice E55. V Ústí nad Labem se nachází univerzita Jana Evangelisty Purkyně a mezi nejznámější dominanty města patří především Josefem Mockerem přestavěný kostel Nanebevzetí Panny Marie s šikmou věží či Mariánský most přes řeku Labe.

Službu stěhování vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální stěhovací služby:

Děčín Jeden ze sedmi okresů ústeckého kraje, ve kterém naše franchisová síť poskytuje všem občanům, domácnostem i firmám profesionální stěhovací servis se značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ. Na jeho území žije téměř 130 tisíc obyvatel na rozloze 908 km2. Západní částí okresu protéká nejmohutnější česká řeka Labe.

Chci se stěhovat v Děčíně

Chomutov Okres Chomutov sousedí s okresy Most, Louny, Karlovy vary a jeho severozápadní hranici tvoří státní hranice s Německem. Leží na západní straně Ústeckého kraje a počet jeho obyvatel dosahuje přibližně 124 tisíc. Na celém území Chomutovska působí naše franchisové pobočky EXTRA STĚHOVÁNÍ a zajišťují NON-STOP služby pro domácnosti i firmy.

Chci se stěhovat v Chomutově

Litoměřice Okres ležící na území Ústeckého kraje s mnoha jižními stráněmi, které jsou vhodné k pěstování ovoce. Největším městem s 24 tisíci obyvateli jsou Litoměřice, které leží na soutoku řek Labe a Ohře. I zde působí naše síť EXTRA STĚHOVÁNÍ a franchisanti zde poskytují své profesionální stěhovací služby všem obyvatelům, ale i obchodním společnostem.

Chci se stěhovat v Litoměřicích

Louny Naše levné, ale profesionální služby sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ poskytujeme v okrese Louny již řadu let. Zajišťujeme pro domácnosti stěhování bytů či domů, ale i pro společnosti v okrese zajišťujeme stěhování kanceláří, skladů, hal, či celých firem. Jedná se o rozlohově největší okres Ústeckého kraje, avšak počtem obyvatel se řadí až na poslední místo.

Chci se stěhovat v Lounech

Most Franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ působí na celém území tohoto okresu již několik let. Nabízí zde své kvalitní služby domácnostem i obchodním společnostem, a to NON-STOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Největším městem je Most, ve kterém žije přibližně 66 tisíc obyvatel. Město bylo téměř celé zbořeno kvůli těžbě uhlí v 70. a 80. letech 20. století.

Chci se stěhovat v Mostě

Teplice Okres Ústeckého kraje s rozlohou 469 km2 a počtem obyvatel téměř 130 tisíc se nachází v severní části kraje. Sousedí s okresy Most, Louny, Litoměřice a Ústí nad Labem. Jeho severní hranice tvoří státní hranici s Německem. I zde zajišťují naši franchisanti sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ profesionální stěhovací služby nejen firmám, ale i domácnostem.

Chci se stěhovat v Teplicích

Ústí nad Labem Nejmenší okres Ústeckého kraje s rozlohou pouhých 404 km2, jehož největším městem je Ústí nad Labem, které leží na soutoku řek Labe a Bíliny. Jedná se o univerzitní město, kde se nachází Univerzita Jana Evangelisty Purkyně. Na celém území okresu zajišťujeme náš profesionální stěhovací servis se zárukou kvality značky EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Chci se stěhovat v Ústí nad Labem