EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování Tábor

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ TÁBOR

Stěhování Tábor - V Táboře a jeho okolí provádíme kompletní stěhovací servis pod ochrannou značkou spolehlivé franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Se společností EXTRA STĚHOVÁNÍ se vám v Táboře dostane těch nejkvalitnějších a nejochotnějších stěhovacích služeb. Velmi rádi, kvalitně a rychle přestěhujeme velké i malé domácnosti, stěhujeme byty, všechny typy provozoven, stěhujeme chaty a chalupy, státní instituce, úřady i sklady. Na Táborsku stěhujeme a vyklízíme 24 hodin denně včetně víkendů a svátků.

Nabízíme širokou paletu profesionálních stěhovacích služeb. Stěhujeme hotely i ubytovny, stěhujeme firmy, stěhujeme kanceláře, stěhujeme restaurační zařízení, stěhujeme obchody a prodejny, montujeme i demontujeme nábytek. Pracujeme NON-STOP podle vašich požadavků a potřeb. Při stěhování veškerý přepravovaný nábytek a vybavení obalíme a zabezpečíme proti poškození. Standardem našich stěhovacích služeb je pojištění přepravce ve výši 3 000 000 Kč.

Na vaše poptávky okamžitě reagujeme a snažíme se každého maximálně uspokojit. Se společností EXTRA STĚHOVÁNÍ už nebudete mít se stěhováním v Táboře a jeho okolí žádné starosti. Vyplňte si jen on-line objednávkový formulář nebo si zavolejte na centrální bezplatnou linku 800 66 88 88 a přesvědčte se sami o dokonalosti naší stěhovací sítě.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Táboře, ale i při stěhování do Tábora, stěhování z Tábora nebo při stěhování po Táboře! Nenabízíme levné stěhování v Táboře, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Táboře.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Táboře, ale i při stěhování do Tábora, stěhování z Tábora nebo při stěhování po Táboře! Nenabízíme levné stěhování v Táboře, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Táboře.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Táboře zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Tábor

Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Táboře. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Tábora. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Tábor-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Tábora. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Tábora do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Táboře s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Táboře. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Tábora. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Táboře využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Tábora. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Stěhování Tábor-Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook