Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování Tábor

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Tábor a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Táboře zajistí? V Táboře a jeho okolí provádíme kompletní stěhovací servis pod ochrannou značkou spolehlivé franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Se společností EXTRA STĚHOVÁNÍ se vám v Táboře dostane těch nejkvalitnějších a nejochotnějších stěhovacích služeb. Velmi rádi, kvalitně a rychle přestěhujeme velké i malé domácnosti, stěhujeme byty, všechny typy provozoven, stěhujeme chaty a chalupy, státní instituce, úřady i sklady. Na Táborsku stěhujeme a vyklízíme 24 hodin denně včetně víkendů a svátků.
Nabízíme širokou paletu profesionálních stěhovacích služeb. Stěhujeme hotely i ubytovny, stěhujeme firmy, stěhujeme kanceláře, stěhujeme restaurační zařízení, stěhujeme obchody a prodejny, montujeme i demontujeme nábytek. Pracujeme NON-STOP podle vašich požadavků a potřeb. Při stěhování veškerý přepravovaný nábytek a vybavení obalíme a zabezpečíme proti poškození. Standardem našich stěhovacích služeb je pojištění přepravce ve výši 3 000 000 Kč.
Na vaše poptávky okamžitě reagujeme a snažíme se každého maximálně uspokojit. Se společností EXTRA STĚHOVÁNÍ už nebudete mít se stěhováním v Táboře a jeho okolí žádné starosti. Vyplňte si jen on-line objednávkový formulář nebo si zavolejte na centrální bezplatnou linku 800 66 88 88 a přesvědčte se sami o dokonalosti naší stěhovací sítě.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Táboře, ale i při stěhování do Tábora, z Tábora nebo po Táboře! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Táboře, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Tábor ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Táboře zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com