Objednat

Stěhování Praha-západ, stěhovací práce

stěhování

Poptáváte levné a profesionální stěhování v okrese Praha-západ a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby na Praze-západ zajistí? Kdykoli, jakkoli a komukoli poskytneme profesionální a kompletní stěhovací servis nejen v Praze-západ, ale kompletně po celém širokém okolí Prahy. Pod hlavičkou franchisové sítě profesionálních stěhováků s názvem EXTRA STĚHOVÁNÍ vám zajistíme ve Středočeském kraji odborné a spolehlivé stěhovací služby. Zajišťujeme špičkové stěhování domů, stěhování bytových jednotek, stěhování firem, stěhování kanceláří, ale i stěhování úřadů, stěhování restaurací, či stěhování hotelů. Dnes a denně stěhujeme chaty i chalupy, stěhujeme sklady i obchody. Priorita stěhováků společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ je vždy spokojený a stálý zákazník.

Co stěhujeme

Kdykoli vám na vyžádání poskytneme prohlídku stěhovaných bytových i nebytových prostor naším odborným technikem pro zjištění rozsahu stěhovacích prací a poskytnutí orientační cenové nabídky. Stěhování na Praze-západ pro vás zajišťujeme 24 hodin denně včetně sobot, nedělí i svátků. Veškerý přepravovaný náklad naší společností EXTRA STĚHOVÁNÍ je vždy pojištěn ve výši 3 000 000 Kč.

Vycházíme vám vstříc

Přemisťujeme a stěhujeme nejen obvyklé předměty, jako je nábytek, osobní věci, hudební nástroje, kulisy, dekorace, ale stěhujeme i stroje, stěhujeme trezory i jiná těžká břemena. Montáž a demontáž nábytku či kuchyňských linek je naprostou samozřejmostí při poskytování našich stěhovacích služeb. Na Praze-východ je pro vás společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ ta správná volba. Volejte centrální linku 800 66 88 88.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Praha-západ

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen na Praze-západ, ale i při stěhování do Prahy-západ, z Prahy-západ nebo po Praze-západ! Nenabízíme nejlevnější stěhování na Praze-západ, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Praha-západ ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze-západ zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si na Praze-západ zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte na Praze-západ řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Praha-západ vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Prahy-západ. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Praha-západ-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Prahy-západ. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Prahy-západ do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování na Praze-západ s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování na Praze-západ. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Prahy-západ. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem na Praze-západ využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Praha-západ -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním na Praze-západ. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Prahy-západ. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.