Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 0, tento týden 128, tento měsíc 428, tento rok 428
Objednat

Stěhování Praha-západ

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování v okrese Praha-západ a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby na Praze-západ zajistí? Kdykoli, jakkoli a komukoli poskytneme profesionální a kompletní stěhovací servis nejen v Praze-západ, ale kompletně po celém širokém okolí Prahy. Pod hlavičkou franchisové sítě profesionálních stěhováků s názvem EXTRA STĚHOVÁNÍ vám zajistíme ve Středočeském kraji odborné a spolehlivé stěhovací služby. Zajišťujeme špičkové stěhování domů, stěhování bytových jednotek, stěhování firem, stěhování kanceláří, ale i stěhování úřadů, stěhování restaurací, či stěhování hotelů. Dnes a denně stěhujeme chaty i chalupy, stěhujeme sklady i obchody. Priorita stěhováků společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ je vždy spokojený a stálý zákazník.
Kdykoli vám na vyžádání poskytneme prohlídku stěhovaných bytových i nebytových prostor naším odborným technikem pro zjištění rozsahu stěhovacích prací a poskytnutí orientační cenové nabídky. Stěhování na Praze-západ pro vás zajišťujeme 24 hodin denně včetně sobot, nedělí i svátků. Veškerý přepravovaný náklad naší společností EXTRA STĚHOVÁNÍ je vždy pojištěn ve výši 3 000 000 Kč.
Přemisťujeme a stěhujeme nejen obvyklé předměty, jako je nábytek, osobní věci, hudební nástroje, kulisy, dekorace, ale stěhujeme i stroje, stěhujeme trezory i jiná těžká břemena. Montáž a demontáž nábytku či kuchyňských linek je naprostou samozřejmostí při poskytování našich stěhovacích služeb. Na Praze-východ je pro vás společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ ta správná volba. Volejte centrální linku 800 66 88 88.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen na Praze-západ, ale i při stěhování do Prahy-západ, z Prahy-západ nebo po Praze-západ! Nenabízíme nejlevnější stěhování na Praze-západ, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Praha-západ ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze-západ zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com