EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Praha-západ

Stěhování Praha-západStěhování Praha-západ – Kdykoli, jakkoli a komukoli poskytneme profesionální a kompletní stěhovací servis nejen v Praze-západ, ale kompletně po celém širokém okolí Prahy. Pod hlavičkou franchisové sítě profesionálních stěhováků s názvem EXTRA SLUŽBY vám zajistíme ve Středočeském kraji odborné a spolehlivé stěhovací služby. Zajišťujeme špičkové stěhování domů, stěhování bytových jednotek, stěhování firem, stěhování kanceláří, ale i stěhování úřadů, stěhování restaurací, či stěhování hotelů. Dnes a denně stěhujeme chaty i chalupy, stěhujeme sklady i obchody. Priorita stěhováků společnosti EXTRA SLUŽBY je vždy spokojený a stálý zákazník.
Kdykoli vám na vyžádání poskytneme prohlídku stěhovaných bytových i nebytových prostor naším odborným technikem pro zjištění rozsahu stěhovacích prací a poskytnutí orientační cenové nabídky. Stěhování na Praze-západ pro vás zajišťujeme 24 hodin denně včetně sobot, nedělí i svátků. Veškerý přepravovaný náklad naší společností EXTRA SLUŽBY je vždy pojištěn ve výši 3 000 000 Kč.
Přemisťujeme a stěhujeme nejen obvyklé předměty, jako je nábytek, osobní věci, hudební nástroje, kulisy, dekorace, ale stěhujeme i stroje, stěhujeme trezory i jiná těžká břemena. Montáž a demontáž nábytku či kuchyňských linek je naprostou samozřejmostí při poskytování našich stěhovacích služeb. Na Praze-východ je pro vás společnost EXTRA SLUŽBY ta správná volba. Volejte centrální linku 800 66 88 88.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování na Praze-západ, ale i při stěhování do Prahy-západ, stěhování z Prahy-západ nebo při stěhování po Praze-západ! Nenabízíme levné stěhování na Praze-západ, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby na Praze-západ. Před požadovaným stěhováním na Praze-západ nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb na Praze-západ si prohlédněte náš ceník stěhování Praha-západ (viz stěhování Praha-západ ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze-západ zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Praha-západ

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Prahy-západ. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA SLUŽBY. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Praha-západ-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Prahy-západ. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Prahy-západ do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA SLUŽBY mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování na Praze-západ s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování na Praze-západ. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Prahy-západ. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem na Praze-západ využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA SLUŽBY. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Praha-západ -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním na Praze-západ. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA SLUŽBY.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Prahy-západ. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook