Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 35, tento týden 143, tento měsíc 457, tento rok 4 909
Objednat

Stěhování a stěhovací práce Hradec Králové

stěhování a stěhovací práce

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Hradec Králové a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Hradci Králové zajistí? V Hradci Králové a celém jeho okolí vám zajistíme kompletní stěhovací a vyklízecí servis, pod registrovanou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Profesionální stěhovací služby od kvalifikovaných pracovníků jsou poskytovány 24 hodin denně včetně víkendů a svátků s vlastními užitkovými vozy od 3,5t do 24t. Stěhujeme domácnosti, stěhujeme obytné domy, domky i apartmány, stěhujeme kanceláře a areály, stěhujeme byty, stěhujeme hotely, ubytovny i pensiony. Stěhujeme restaurace a restaurační zařízení. Stěhujeme veškeré bytové i nebytové prostory.

Co stěhujeme

Trvale příznivé ceny stěhování s hodinovými taxami pro celý Královehradecký kraj, i ostatní regiony v České republice. S úsměvem a ochotou vám zajistíme mezinárodní stěhování, stěhování stavebního materiálu, stěhování trezorů nebo třeba stěhování úřadů a institucí. EXTRA STĚHOVÁNÍ se postará o všechny vaše starosti spojené se stěhováním. Přepravované věci pečlivě zabalíme a dopravíme na vámi určené místo. Stěhujeme nejen po Hradci, ale stěhujeme i do Hradce Králové nebo naopak z Hradce. Dodáme vám veškerý potřebný obalový materiál a stěhovací krabice.

Vycházíme vám vstříc

Od A do Z se vám postaráme o celkový průběh jakkoli velkého a náročného stěhování či vyklízení v Hradci Králové. Volejte kdykoli 800 66 88 88 nebo si vyplňte náš jednoduchý a přehledný objednávkový formulář. Prostřednictvím naší profesionální stěhovací sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ vám zajistíme a poskytneme ty nejkvalitnější stěhovací práce v Královéhradeckém kraji.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Hradec Králové

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Hradci Králové, ale i při stěhování do Hradce Králové, z Hradce Králové nebo po Hradci Králové! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Hradci Králové, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Hradec Králové ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Hradci Králové zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantAgapé cz, s.r.o.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: U Myslivny 495/20, 500 08 Hradec Králové
počet franchisových licencí: 2
FranchisantCEE Logistics a.s.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: K Dolíkám 809/8b, 503 11 Hradec Králové
počet franchisových licencí: 3
FranchisantCEE Logistics a.s.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Rybitví 294, 533 54 Pardubice
počet franchisových licencí: 3

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Hradce Králové. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Hradec Králové-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Hradce Králové. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Hradce Králové do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Hradci Králové s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Hradci Králové. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Hradce Králové. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Hradci Králové využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Hradec Králové -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Hradce Králové. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Hradci Králové. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.