EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Jindřichův Hradec

Stěhování Jindřichův HradecPotřebujete zajistit stěhování v Jindřichově Hradci a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby poskytne? EXTRA STĚHOVÁNÍ působí v Jindřichově Hradci a jeho okolí již řadu let. Již řadu let zde stěhujeme domky, stěhujeme byty, stěhujeme domácnosti i garáže, ale stěhujeme i kanceláře a firmy. Poskytneme vám stěhování ubytovny, stěhování obchodu nebo třeba stěhování restaurace či baru. Přestěhujeme i vaše rekreační objekty nebo stavební materiál. Naše společnost si zakládá na profesionálním přístupu a kvalitních stěhovacích službách.
Stěhujeme 24 hodin denně, víkendy i svátky za jednotné a přehledné hodinové ceny po celé České republice, bez dalších poplatků navíc. Přestěhujeme trezory, pianina, stroje ale i křehké věci, obrazy, květiny, stěhujeme nábytek, kola nebo posilovací stroje. Neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme naše služby – EXTRA STĚHOVÁNÍ je značkou kvality a jistoty při poskytování stěhovacích služeb.
Standardem je pojištění všech stěhovacích automobilů a přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč. V Jindřichově Hradci vám rychle a spolehlivě poskytne veškeré stěhovací práce franchisová síť profesionálů s názvem EXTRA STĚHOVÁNÍ.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Jindřichově Hradci, ale i při stěhování do Jindřichova Hradce, z Jindřichova Hradce nebo po Jindřichově Hradci! Nenabízíme levné stěhování v Jindřichově Hradci, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních služeb si prohlédněte náš ceník (viz stěhování Jindřichův Hradec ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Jindřichově Hradci zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Jindřichův Hradec

Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Jindřichova Hradce. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Jindřichův Hradec-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Jindřichova Hradce. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Jindřichova Hradce do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Jindřichově Hradci s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Jindřichově Hradci. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Jindřichova Hradce. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Jindřichově Hradci využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Jindřichův Hradec -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Jindřichova Hradce. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Jindřichově Hradci. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook