Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování Jindřichův Hradec

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Jindřichův Hradec a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Jindřichově Hradci zajistí? EXTRA STĚHOVÁNÍ působí v Jindřichově Hradci a jeho okolí již řadu let. Již řadu let zde stěhujeme domky, stěhujeme byty, stěhujeme domácnosti i garáže, ale stěhujeme i kanceláře a firmy. Poskytneme vám stěhování ubytovny, stěhování obchodu nebo třeba stěhování restaurace či baru. Přestěhujeme i vaše rekreační objekty nebo stavební materiál. Naše společnost si zakládá na profesionálním přístupu a kvalitních stěhovacích službách.
Stěhujeme 24 hodin denně, víkendy i svátky za jednotné a přehledné hodinové ceny po celé České republice, bez dalších poplatků navíc. Přestěhujeme trezory, pianina, stroje ale i křehké věci, obrazy, květiny, stěhujeme nábytek, kola nebo posilovací stroje. Neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme naše služby – EXTRA STĚHOVÁNÍ je značkou kvality a jistoty při poskytování stěhovacích služeb.
Standardem je pojištění všech stěhovacích automobilů a přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč. V Jindřichově Hradci vám rychle a spolehlivě poskytne veškeré stěhovací práce franchisová síť profesionálů s názvem EXTRA STĚHOVÁNÍ.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Jindřichově Hradci, ale i při stěhování do Jindřichova Hradce, z Jindřichova Hradce nebo po Jindřichově Hradci! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Jindřichově Hradci, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Jindřichův Hradec ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Jindřichově Hradci zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com