EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování firem Jindřichův Hradec

Stěhování firem Jindřichův Hradec

Stěhování firmy v Jindřichově Hradci

Stěhování firmy Jindřichův Hradec - Potřebujete zajistit stěhování firmy či podniku v Jindřichově Hradci? Můžete se kdykoli obrátit na naši profesionální a spolehlivou stěhovací společnost z Jindřichova Hradce, která vám tyto stěhovací služby ráda zajistí. Franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ vám v celém okrese Jindřichův Hradec dle vašich požadavků poskytne stěhování vaší firmy nebo společnosti, a to v termínu, který si sami zvolíte. Mezi naprosto standardní služby při stěhování firmy či podniku v Jindřichově Hradci patří dodání veškerého obalového materiálu nebo dodání stěhovacích krabic. Veškeré vybavení vaší firmy či společnosti přestěhujeme tak, jak si sami určíte, a to včetně stěhování předmětů nestandardních rozměrů, tiskáren, strojů nebo strojních zařízení. Veškeré naše vozy od 3,5 tuny do 24 tun jsou vám kdykoli k dispozici.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování firem či podniku v Jindřichově Hradci, ale i při stěhování firem či podniku do Jindřichova Hradce, stěhování firem či podniku z Jindřichova Hradce nebo při stěhování firem či podniku po Jindřichově Hradci! Nenabízíme levné stěhování v Jindřichově Hradci, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Jindřichově Hradci.

Máte kromě stěhování firem či podniku zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Jindřichově Hradci zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás Vyklízení!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování firem Jindřichův Hradec

Dobrý den. Chtěla by jsem touto cestou poděkovat společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ za stěhování našeho pensionu z Jindřichova Hradce. Se službami stěhování jsme byli velmi, ale velmi spokojeni. Stěhování trvalo celkem dva dny. Kluci nám veškeré vybavení pokojů rozebrali, zabalili a přestěhovali. Na místě zase vše složili, rozhodili a rozmístili jak jsme potřebovali. Cena seděla přesně jak jsme se domluvili. Nikdy jsem podobné pochvaly nepsala, ale jelikož mě kluci, místo toho aby si vzali zpropitné poprosili o napsání mé recenze, pokud jsem byla spokojená, činím tak. Byla jsem velmi spokojená a budu všude doporučovat. Pár stěhovacích společností jsem už vyzkoušela, tak vím o čem mluvím.Skvělá stěhovací firma, hoši byly profesionální, vše zvládli na 100%. Při stěhování firmy v Jindřichově Hradci se nic nezničilo a ani to moc dlouho netrvalo. Za mě nejlepší stěhováci!S touto společností jsme stěhovali naše tiskařské stroje a celé vybavení tiskárny z Jindřichova Hradce do Domažlic. Chtěla bych touto cestou poděkovat za jejich skvělé stěhovací práce. Zajistili komplet všechno, o nic jsme se nemuseli starat, nic jsme nemuseli vysvětlovat. Super stěhování, výborná cena, určitě doporučuju.Stěhování naší společnosti v Jindřichově Hradci proběhlo bez chyby. Děkuju za dobře odvedenou práci této firmy extra.Špičkový stěhovací servis, doporučuji. Stěhování naší firmy v Jindřichově Hradci trvalo sice 6 dní, ale bylo skutečně profesionálně provedené. Seděla domluvená doba stěhování i cena.Využili jsme stěhovacích služeb této společnosti, při stěhování naší provozovny v Jindřichově Hradci ze staré haly do nové. Zajistili veškerý servis i techniku. Všichni pracovníci byli ochotní a plnili naše požadavky přesně jak jsme potřebovali. Děkujeme touto cestou za vaši práci i lidský přístup při tomto stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook