Stěhování Moravskoslezský kraj, stěhovací práce

Moravskoslezský kraj

Jedná se o nejvzdálenější kraj v České republice od centrály EXTRA STĚHOVÁNÍ ležící na severovýchodě a v letech 2000 – 2001 známým jako Ostravský kraj. Sousedí se Zlínským a Olomouckým krajem, dále na severu sdílí státní hranice s Polskem a na jihovýchodě se Slovenskem. Hlavním a největším městem tohoto kraje je Ostrava s více jak třemi sty tisíci obyvateli. V Moravskoslezském kraji je 6 okresů, a to Ostrava-město, Opava, Nový Jičín, Karviná, Frýdek-Místek a Bruntál. Mezi nejznámější osobnosti pocházející z tohoto kraje patří bezesporu skladatel Leoš Janáček či psycholog Siegmund Freud. Jedná se o průmyslovou oblast, kde se nachází ložiska černého uhlí a také je tento kraj známý svými Vítkovickými železárnami, což ale vedlo v tomto kraji ke zhoršování životního prostředí občanů. Přesto se zde každoročně pořádá jeden z nejznámějších letních festivalů Colours of Ostrava. V tomto kraji poskytujeme své stěhovací práce sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ firmám i domácnostem, a to především při stěhování domů, bytů, hotelů či restaurací a dalších.

Službu stěhování vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální stěhovací služby:

Bruntál Okres Bruntál se nachází v Moravskoslezském kraji a sousedí s okresem Opava, Olomouc, Šumperk, Jeseník a na severu sdílí státní hranici s Polskem. Jeho rozloha je 1 536 km2 a žije zde více jak 90 tisíc obyvatel, pro které naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje veškeré služby NON-STOP. Tyto stěhovací práce zajišťujeme i pro všechny společnosti.

Chci se stěhovat v Bruntálu

Frýdek-Místek Profesionální stěhovací servis zajišťujeme na celém území tohoto kraje se značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Naše služby poskytujeme nejen domácnostem či jednotlivcům, ale také obchodním společnostem a živnostníkům, a všem poskytujeme záruku kvalitně odvedené práce našich franchisantů.

Chci se stěhovat ve Frýdku-Místku

Karviná Díky své rozloze pouhých 356 km2 se rozlohově jedná o jeden z nejmenších okresů v celé České republice, avšak zde žije téměř 250 tisíc obyvatel. Sousedí s okresy Opava, Ostrava, Frýdek Místek a část hranice sdílí s Polskem. Největším městem je okres Havířov. Naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ je připravena i zde Vám poskytnout své kvalitní služby.

Chci se stěhovat v Karviné

Nový Jičín Největším městem okresu je Nový Jičín, které je známé především díky svému náměstí ve tvaru pravidelného čtverce s podloubím a historickým renesančním domem Stará pošta, které bylo v roce 2015 vyhlášeno nejkrásnějším náměstím v ČR. Na celém území působí naši franchisanti ze sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ a poskytují zde naše služby domácnostem i firmám.

Chci se stěhovat v Novém Jičíně

Opava Okres Opava má rozlohu 1 113 km2 a počet obyvatel je více jak 175 tisíc. Pro všechny tyto obyvatele, ale i pro firmy sídlící na území okresu, zajišťujeme kompletní a profesionální stěhovací servis se zárukou kvalitně odvedené práce se značnou EXTRA STĚHOVÁNÍ, a to NON-STOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Chci se stěhovat v Opavě

Ostrava Na celém území okresu působí naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ a zajišťuje obyvatelům i obchodním společnostem profesionální stěhovací servis. V okresu žije více jak 320 tisíc obyvatel a leží zde i sídlo Moravskoslezského kraje. Ostrava je také známa jako „ocelové srdce republiky“, především díky svému hutnickému a hornickému průmyslu.

Chci se stěhovat v Ostravě