EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Český Krumlov

Stěhování Český KrumlovStěhování Český Krumlov – V Českém Krumlově a jeho okolí Vám zajišťujeme profesionální stěhovací služby, pod registrovanou a prověřenou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. V Českém Krumlově stěhujeme domácnosti, stěhujeme byty, stěhujeme domy, stěhujeme chalupy a chaty, stěhujeme garáže, stěhujeme sklady, stěhujeme restaurace, divadla i školy. Stěhujeme veškeré bytové i nebytové prostory.
Stěhujeme běžný nábytek, stěhujeme i hotelové vybavení. Stěhujeme porcelán, křehké vybavení i těžký nábytek, elektroniku i spotřebiče, ale také auta, stroje, trezory a jiná těžká břemena. Bezpečně zabalíme a přepravíme klavíry, pianina, starožitnosti i sochy. Zapůjčíme nebo dodáme kvalitní obalový materiál, krabice na stěhování, stěhovací boxy či bublinové fólie.
V Českém Krumlově a po celém Jihočeském kraji máme jednotné ceny stěhování a vyklízecí práce využíváme pouze vlastní proškolené franchisanty vždy s vřelým přístupem a úsměvem na tváři. U EXTRA SLUŽBY o vás bude skvěle postaráno. Zavolejte na naši bezplatnou linku 800 66 88 88 a přesvědčte se sami o kvalitě našich stěhovacích služeb.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Českém Krumlově, ale i při stěhování do Českého Krumlova, stěhování z Českého Krumlova nebo při stěhování po Českém Krumlově! Nenabízíme levné stěhování v Českém Krumlově, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Českém Krumlově. Před požadovaným stěhováním v Českém Krumlově nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Českém Krumlově si prohlédněte náš ceník stěhování Český Krumlov (viz stěhování Český Krumlov ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Českém Krumlově zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Český Krumlov

Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Českého Krumlova. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA SLUŽBY. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Český Krumlov-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Českého Krumlova. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Českého Krumlova do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA SLUŽBY mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Českém Krumlově s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Českém Krumlově. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Českého Krumlova. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Českém Krumlově využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA SLUŽBY. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Český Krumlov -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Českého Krumlova. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Českém Krumlově. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA SLUŽBY.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook