Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Český Krumlov

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Český Krumlov a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Českém Krumlově zajistí? V Českém Krumlově a jeho okolí Vám zajišťujeme profesionální stěhovací služby, pod registrovanou a prověřenou značkou franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. V Českém Krumlově stěhujeme domácnosti, stěhujeme byty, stěhujeme domy, stěhujeme chalupy a chaty, stěhujeme garáže, stěhujeme sklady, stěhujeme restaurace, divadla i školy. Stěhujeme veškeré bytové i nebytové prostory.
Stěhujeme běžný nábytek, stěhujeme i hotelové vybavení. Stěhujeme porcelán, křehké vybavení i těžký nábytek, elektroniku i spotřebiče, ale také auta, stroje, trezory a jiná těžká břemena. Bezpečně zabalíme a přepravíme klavíry, pianina, starožitnosti i sochy. Zapůjčíme nebo dodáme kvalitní obalový materiál, krabice na stěhování, stěhovací boxy či bublinové fólie.
V Českém Krumlově a po celém Jihočeském kraji máme jednotné ceny stěhování a vyklízecí práce využíváme pouze vlastní proškolené franchisanty vždy s vřelým přístupem a úsměvem na tváři. U EXTRA STĚHOVÁNÍ o vás bude skvěle postaráno. Zavolejte na naši bezplatnou linku 800 66 88 88 a přesvědčte se sami o kvalitě našich stěhovacích služeb.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Českém Krumlově, ale i při stěhování do Českého Krumlova, z Českého Krumlova nebo po Českém Krumlově! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Českém Krumlově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Český Krumlov ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Českém Krumlově zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com