Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 12, tento týden 155, tento měsíc 469, tento rok 4 921
Objednat

Stěhování a stěhovací práce Český Krumlov

stěhování a stěhovací práce

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Český Krumlov a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Českém Krumlově zajistí? V Českém Krumlově a jeho okolí Vám zajišťujeme profesionální stěhovací služby, pod registrovanou a prověřenou značkou franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ. V Českém Krumlově stěhujeme domácnosti, stěhujeme byty, stěhujeme domy, stěhujeme chalupy a chaty, stěhujeme garáže, stěhujeme sklady, stěhujeme restaurace, divadla i školy. Stěhujeme veškeré bytové i nebytové prostory.

Co stěhujeme

Stěhujeme běžný nábytek, stěhujeme i hotelové vybavení. Stěhujeme porcelán, křehké vybavení i těžký nábytek, elektroniku i spotřebiče, ale také auta, stroje, trezory a jiná těžká břemena. Bezpečně zabalíme a přepravíme klavíry, pianina, starožitnosti i sochy. Zapůjčíme nebo dodáme kvalitní obalový materiál, krabice na stěhování, stěhovací boxy či bublinové fólie.

Vycházíme vám vstříc

V Českém Krumlově a po celém Jihočeském kraji máme jednotné ceny stěhování a vyklízecí práce využíváme pouze vlastní proškolené franchisanty vždy s vřelým přístupem a úsměvem na tváři. U EXTRA STĚHOVÁNÍ o vás bude skvěle postaráno. Zavolejte na naši bezplatnou linku 800 66 88 88 a přesvědčte se sami o kvalitě našich stěhovacích služeb.

Naše stěhovací práce poskytujeme nejen ve městě Český Krumlov

Stěhování Český Krumlov

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Českém Krumlově, ale i při stěhování do Českého Krumlova, z Českého Krumlova nebo po Českém Krumlově! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Českém Krumlově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Český Krumlov ceník).

Další práce, které vám kromě stěhování Český Krumlov můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Českém Krumlově zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantBRUKVA STĚHOVÁNÍ s.r.o.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Mánesova 46, 370 01 České Budějovice
počet franchisových licencí: 2