Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Náchod

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Náchod a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Náchodě zajistí? Profesionální stěhovací služby v Náchodě a jeho přilehlém okolí vám kdykoli zajistíme pod značkou naší prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Nepřetržitě poskytujeme stěhování domácností, stěhování firem, stěhování kanceláří, paneláků, činžovních domů, stěhování chat a chalup. Přestěhujeme nejen běžný nábytek, ale i těžká břemena, stroje a zařízení. Zajistíme stěhování ubytovny, stěhování obchodu, ale i stěhování restauračního zařízení.
Postaráme se o přepravu a stěhování vašich hudebních nástrojů či uměleckých předmětů všech velikostí, včetně přípravy stěhovacích prací a zajištění proti poškození. Zajistíme vám stěhování starožitností i křehkého zařízení. EXTRA STĚHOVÁNÍ je vám v Náchodě k dispozici 24hodin denně, soboty, neděle i sváteční dny. Stěhované předměty jsou u nás automaticky pojištěny ve výši 3 000 000 Kč.
EXTRA STĚHOVÁNÍ je pro obyvatele Náchoda společností garantující záruky a kvalitu stěhovacích služeb. Vždy se o vás postarají pouze proškolení a zkušení pracovníci. Na Náchodsku budete mít díky síti EXTRA STĚHOVÁNÍ zajištěné bezstarostné a klidné stěhování.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Náchodě, ale i při stěhování do Náchoda, z Náchoda nebo po Náchodě! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Náchodě, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Náchod ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Náchodě zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com