EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Náchod

Stěhování NáchodStěhování Náchod – Profesionální stěhovací služby v Náchodě a jeho přilehlém okolí vám kdykoli zajistíme pod značkou naší prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Nepřetržitě poskytujeme stěhování domácností, stěhování firem, stěhování kanceláří, paneláků, činžovních domů, stěhování chat a chalup. Přestěhujeme nejen běžný nábytek, ale i těžká břemena, stroje a zařízení. Zajistíme stěhování ubytovny, stěhování obchodu, ale i stěhování restauračního zařízení.
Postaráme se o přepravu a stěhování vašich hudebních nástrojů či uměleckých předmětů všech velikostí, včetně přípravy stěhovacích prací a zajištění proti poškození. Zajistíme vám stěhování starožitností i křehkého zařízení. EXTRA SLUŽBY je vám v Náchodě k dispozici 24hodin denně, soboty, neděle i sváteční dny. Stěhované předměty jsou u nás automaticky pojištěny ve výši 3 000 000 Kč.
EXTRA SLUŽBY je pro obyvatele Náchoda společností garantující záruky a kvalitu stěhovacích služeb. Vždy se o vás postarají pouze proškolení a zkušení pracovníci. Na Náchodsku budete mít díky síti EXTRA SLUŽBY zajištěné bezstarostné a klidné stěhování.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Náchodě, ale i při stěhování do Náchoda, stěhování z Náchoda nebo při stěhování po Náchodě! Nenabízíme levné stěhování v Náchodě, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Náchodě. Před požadovaným stěhováním v Náchodě nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Náchodě si prohlédněte náš ceník stěhování Náchod (viz stěhování Náchod ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Náchodě zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Náchod

Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Náchodě. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA SLUŽBY.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Náchoda. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA SLUŽBY. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Náchod-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Náchoda. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Náchoda do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA SLUŽBY mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Náchodě s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Náchodě. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Náchoda. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Náchodě využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA SLUŽBY. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Náchod -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Náchoda. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook