Objednat

Stěhování Beroun - stěhovací práce Beroun

stěhování

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Beroun a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Berouně zajistí? Nejenom v Berouně a jeho širokém okolí vám společnosti franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ zajistí a poskytnou kompletní stěhovací služby prvotřídních kvalit. Na Berounsku vám zajistíme stěhování domácností, stěhování bytových domů, stěhování bytů, stěhování rodinných domů, ale i stěhování chalupy či chaty. Zajistíme a poskytneme vám stěhování hotelu, stěhování restaurace či baru nebo stěhování kanceláří či stěhování firem. V Berouně stěhujeme veškeré bytové i nebytové prostory.

Co stěhujeme

Před přepravou vám odborně zabalíme stěhovaný nábytek, křehké předměty, elektroniku, výpočetní techniku, knihy i hudební nástroje. Dodáme vám veškerý obalový materiál včetně krabic na stěhování přímo k vám domů. V Berouně vám poskytneme naše stěhovací služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Síť EXTRA STĚHOVÁNÍ má velmi zkušené a proškolené pracovníky, kteří se vám budou vždy věnovat na 100%, a to nejen v Berouně, ale kompletně po celé České republice.

Vycházíme vám vstříc

Stačí když si vyplníte jednoduchý objednávkový online formulář nebo zavoláte na centrální linku 800 66 88 88 a naši technici vám během chvilky zavolají a domluví s vámi od A do Z celý průběh stěhovacích prací. Pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč je naprosto automatické. Montáž a demontáž nábytku je taktéž standardem námi poskytovaných stěhovacích služeb. Budeme velmi potěšeni, pokud si na stěhování v Berouně zvolíte naši společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ a sami se přesvědčíte o našich kvalitách.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Beroun

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Berouně, ale i při stěhování do Berouna, z Berouna nebo po Berouně! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Berouně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Beroun ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Berouně zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Berouně zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Berouně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Berouně. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Berouna. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Beroun-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Berouna. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Berouna do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Berouně s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Berouně. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Berouna. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Berouně využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Beroun -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Berouna. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.