Objednat

Stěhování Beroun, stěhovací práce

stěhování

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Beroun a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Berouně zajistí? Nejenom v Berouně a jeho širokém okolí vám společnosti franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ zajistí a poskytnou kompletní stěhovací služby prvotřídních kvalit. Na Berounsku vám zajistíme stěhování domácností, stěhování bytových domů, stěhování bytů, stěhování rodinných domů, ale i stěhování chalupy či chaty. Zajistíme a poskytneme vám stěhování hotelu, stěhování restaurace či baru nebo stěhování kanceláří či stěhování firem. V Berouně stěhujeme veškeré bytové i nebytové prostory.

Co stěhujeme

Před přepravou vám odborně zabalíme stěhovaný nábytek, křehké předměty, elektroniku, výpočetní techniku, knihy i hudební nástroje. Dodáme vám veškerý obalový materiál včetně krabic na stěhování přímo k vám domů. V Berouně vám poskytneme naše stěhovací služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Síť EXTRA STĚHOVÁNÍ má velmi zkušené a proškolené pracovníky, kteří se vám budou vždy věnovat na 100%, a to nejen v Berouně, ale kompletně po celé České republice.

Vycházíme vám vstříc

Stačí když si vyplníte jednoduchý objednávkový online formulář nebo zavoláte na centrální linku 800 66 88 88 a naši technici vám během chvilky zavolají a domluví s vámi od A do Z celý průběh stěhovacích prací. Pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč je naprosto automatické. Montáž a demontáž nábytku je taktéž standardem námi poskytovaných stěhovacích služeb. Budeme velmi potěšeni, pokud si na stěhování v Berouně zvolíte naši společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ a sami se přesvědčíte o našich kvalitách.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Beroun

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Berouně, ale i při stěhování do Berouna, z Berouna nebo po Berouně! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Berouně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Beroun ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Berouně zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Berouně zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Berouně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Beroun vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Berouně. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Berouna. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Beroun-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Berouna. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Berouna do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Berouně s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Berouně. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Berouna. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Berouně využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Beroun -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Berouna. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.