Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Beroun

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Beroun a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Berouně zajistí? Nejenom v Berouně a jeho širokém okolí vám společnosti franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ zajistí a poskytnou kompletní stěhovací služby prvotřídních kvalit. Na Berounsku vám zajistíme stěhování domácností, stěhování bytových domů, stěhování bytů, stěhování rodinných domů, ale i stěhování chalupy či chaty. Zajistíme a poskytneme vám stěhování hotelu, stěhování restaurace či baru nebo stěhování kanceláří či stěhování firem. V Berouně stěhujeme veškeré bytové i nebytové prostory.
Před přepravou vám odborně zabalíme stěhovaný nábytek, křehké předměty, elektroniku, výpočetní techniku, knihy i hudební nástroje. Dodáme vám veškerý obalový materiál včetně krabic na stěhování přímo k vám domů. V Berouně vám poskytneme naše stěhovací služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Síť EXTRA STĚHOVÁNÍ má velmi zkušené a proškolené pracovníky, kteří se vám budou vždy věnovat na 100%, a to nejen v Berouně, ale kompletně po celé České republice.
Stačí když si vyplníte jednoduchý objednávkový online formulář nebo zavoláte na centrální linku 800 66 88 88 a naši technici vám během chvilky zavolají a domluví s vámi od A do Z celý průběh stěhovacích prací. Pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč je naprosto automatické. Montáž a demontáž nábytku je taktéž standardem námi poskytovaných stěhovacích služeb. Budeme velmi potěšeni, pokud si na stěhování v Berouně zvolíte naši společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ a sami se přesvědčíte o našich kvalitách.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Berouně, ale i při stěhování do Berouna, z Berouna nebo po Berouně! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Berouně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Beroun ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Berouně zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com