EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování Beroun

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ BEROUN

Stěhování Beroun - Nejenom v Berouně a jeho širokém okolí vám společnosti franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ zajistí a poskytnou kompletní stěhovací služby prvotřídních kvalit. Na Berounsku vám zajistíme stěhování domácností, stěhování bytových domů, stěhování bytů, stěhování rodinných domů, ale i stěhování chalupy či chaty. Zajistíme a poskytneme vám stěhování hotelu, stěhování restaurace či baru nebo stěhování kanceláří či stěhování firem. V Berouně stěhujeme veškeré bytové i nebytové prostory.

Před přepravou vám odborně zabalíme stěhovaný nábytek, křehké předměty, elektroniku, výpočetní techniku, knihy i hudební nástroje. Dodáme vám veškerý obalový materiál včetně krabic na stěhování přímo k vám domů. V Berouně vám poskytneme naše stěhovací služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Síť EXTRA STĚHOVÁNÍ má velmi zkušené a proškolené pracovníky, kteří se vám budou vždy věnovat na 100%, a to nejen v Berouně, ale kompletně po celé České republice.

Stačí když si vyplníte jednoduchý objednávkový online formulář nebo zavoláte na centrální linku 800 66 88 88 a naši technici vám během chvilky zavolají a domluví s vámi od A do Z celý průběh stěhovacích prací. Pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč je naprosto automatické. Montáž a demontáž nábytku je taktéž standardem námi poskytovaných stěhovacích služeb. Budeme velmi potěšeni, pokud si na stěhování v Berouně zvolíte naši společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ a sami se přesvědčíte o našich kvalitách.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Berouně, ale i při stěhování do Berouna, stěhování z Berouna nebo při stěhování po Berouně! Nenabízíme levné stěhování v Berouně, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Berouně.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Berouně, ale i při stěhování do Berouna, stěhování z Berouna nebo při stěhování po Berouně! Nenabízíme levné stěhování v Berouně, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Berouně.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Berouně zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Beroun

Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Berouně. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Berouna. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Beroun-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Berouna. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Berouna do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Berouně s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Berouně. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Berouna. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Berouně využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Beroun-Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Berouna. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě
Instagram YouTube Facebook