EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Vsetín

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ VSETÍN

Stěhování Vsetín - Stěhování ve Vsetíně, i v jeho širokém okolí kvalitně zajistí a poskytne naše stěhovací společnost, která je členem franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Profesionální stěhovací síť EXTRA STĚHOVÁNÍ má pro všechny své klienty jednotné podmínky a ceny, které jsou neustále online uvedeny v našem ceníku stěhovacích služeb. Nepřetržitě, 24 hodin denně stěhujeme bytové i nebytové prostory pro soukromé osoby, podnikatele i pro firmy. Poskytujeme taktéž kompletní mezinárodní stěhování.

Nejen ve Vsetíně pro vás nepřetržitě stěhujeme za stejných podmínek i o víkendech a svátcích. Při stěhování používáme nejen vlastní, zkušené a proškolené pracovníky, ale i vlastní stěhovací vozidla od 3,5t do 24t. Kompletně ručíme za celkový průběh stěhování. Veškeré naše posádky mají zajištěné pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Dnes a denně stěhujeme byty, stěhujeme domy, stěhujeme rekreační objekty, stěhujeme kanceláře i firmy a společnosti. Kdykoli vám zajistíme a spolehlivě poskytneme stěhování restaurací, stěhování ubytovacích zařízení nebo stěhování prodejen a obchodů.

Rychlé a okamžité reakce na poptávky zadané prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře jsou samozřejmostí. Ve Vsetíně vám kdykoli, rychle a spolehlivě zajistíme kompletní stěhovací servis. Můžete volat nonstop 800 66 88 88.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování ve Vsetíně, ale i při stěhování do Vsetína, stěhování ze Vsetína nebo při stěhování po Vsetíně! Nenabízíme levné stěhování ve Vsetíně, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby ve Vsetíně.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování ve Vsetíně, ale i při stěhování do Vsetína, stěhování ze Vsetína nebo při stěhování po Vsetíně! Nenabízíme levné stěhování ve Vsetíně, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby ve Vsetíně.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Vsetíně zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální stěhovací služby
stěhování domácností, stěhování bytů i domů
stěhování kanceláří, firem, úřadů i institucí
stěhování obchodů, prodejen a krámů
stěhování hotelů, ubytoven a pensionů
stěhování restaurací, barů, hospod, jídelen
stěhování nábytku a bytového vybavení
stěhování trezorů, stěhování klavírů, pianin
stěhovací práce NONSTOP po celé ČR
stěhování chalup i chat, stěhování usedlostí
stěhování stavebního materiálu i strojů
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
Sociální sítě
Instagram YouTube Facebook