EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Vsetín

Stěhování VsetínStěhování Vsetín – Stěhování ve Vsetíně, i v jeho širokém okolí kvalitně zajistí a poskytne naše stěhovací společnost, která je členem franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Profesionální stěhovací síť EXTRA SLUŽBY má pro všechny své klienty jednotné podmínky a ceny, které jsou neustále online uvedeny v našem ceníku stěhovacích služeb. Nepřetržitě, 24 hodin denně stěhujeme bytové i nebytové prostory pro soukromé osoby, podnikatele i pro firmy. Poskytujeme taktéž kompletní mezinárodní stěhování.
Nejen ve Vsetíně pro vás nepřetržitě stěhujeme za stejných podmínek i o víkendech a svátcích. Při stěhování používáme nejen vlastní, zkušené a proškolené pracovníky, ale i vlastní stěhovací vozidla od 3,5t do 24t. Kompletně ručíme za celkový průběh stěhování. Veškeré naše posádky mají zajištěné pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Dnes a denně stěhujeme byty, stěhujeme domy, stěhujeme rekreační objekty, stěhujeme kanceláře i firmy a společnosti. Kdykoli vám zajistíme a spolehlivě poskytneme stěhování restaurací, stěhování ubytovacích zařízení nebo stěhování prodejen a obchodů.
Rychlé a okamžité reakce na poptávky zadané prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře jsou samozřejmostí. Ve Vsetíně vám kdykoli, rychle a spolehlivě zajistíme kompletní stěhovací servis. Můžete volat nonstop 800 66 88 88.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování ve Vsetíně, ale i při stěhování do Vsetína, stěhování ze Vsetína nebo při stěhování po Vsetíně! Nenabízíme levné stěhování ve Vsetíně, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby ve Vsetíně. Před požadovaným stěhováním ve Vsetíně nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb ve Vsetíně si prohlédněte náš ceník stěhování Vsetín (viz stěhování Vsetín ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Vsetíně zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook