Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Vsetín

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Vsetín a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby ve Vsetíně zajistí? Stěhování ve Vsetíně, i v jeho širokém okolí kvalitně zajistí a poskytne naše stěhovací společnost, která je členem franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Profesionální stěhovací síť EXTRA STĚHOVÁNÍ má pro všechny své klienty jednotné podmínky a ceny, které jsou neustále online uvedeny v našem ceníku stěhovacích služeb. Nepřetržitě, 24 hodin denně stěhujeme bytové i nebytové prostory pro soukromé osoby, podnikatele i pro firmy. Poskytujeme taktéž kompletní mezinárodní stěhování.
Nejen ve Vsetíně pro vás nepřetržitě stěhujeme za stejných podmínek i o víkendech a svátcích. Při stěhování používáme nejen vlastní, zkušené a proškolené pracovníky, ale i vlastní stěhovací vozidla od 3,5t do 24t. Kompletně ručíme za celkový průběh stěhování. Veškeré naše posádky mají zajištěné pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Dnes a denně stěhujeme byty, stěhujeme domy, stěhujeme rekreační objekty, stěhujeme kanceláře i firmy a společnosti. Kdykoli vám zajistíme a spolehlivě poskytneme stěhování restaurací, stěhování ubytovacích zařízení nebo stěhování prodejen a obchodů.
Rychlé a okamžité reakce na poptávky zadané prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře jsou samozřejmostí. Ve Vsetíně vám kdykoli, rychle a spolehlivě zajistíme kompletní stěhovací servis. Můžete volat nonstop 800 66 88 88.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen ve Vsetíně, ale i při stěhování do Vsetína, ze Vsetína nebo po Vsetíně! Nenabízíme nejlevnější stěhování ve Vsetíně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Vsetín ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Vsetíně zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com