Objednat

Stěhování Břeclav, stěhovací práce

stěhování

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Břeclav a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Břeclavi zajistí? Stěhování bytů, stěhování rodinných domů, stěhování kanceláří, archivů, knihoven, stěhování škol, školek i stěhování firem poskytujeme v Břeclavi a jejím okolí pod záštitou kvalitní značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Stěhujeme ubytovny i hotely, stěhujeme restaurace i jídelny. Kompletní stěhovací servis od počátečních příprav až po samotné dokončení stěhovacích prací vám zajistíme přesně podle vašich požadavků a přání.

Co stěhujeme

Stěhování bytových i nebytových prostor provádí pouze zkušení a proškolení pracovníci, kteří se vždy budou snažit vyjít vstříc vašim potřebám. Přestěhujeme a přemístíme bílé zboží, elektroniku. Přestěhujeme nábytek, hudební nástroje, rostliny, přístroje, drobné vybavení bytu, ale i těžká břemena, trezory, klavíry nebo libovolný stavební materiál, který potřebujete přemístit. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

Vycházíme vám vstříc

Součástí našich stěhovacích služeb je pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč u všech našich automobilů. Pro rychlou realizaci vašich požadavků je vám k dispozici objednávkový on-line formulář nebo bezplatná centrální linka 800 66 88 88. Zkušená společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám v Břeclavi a celém Břeclavsku zajistí ty nejkvalitnější stěhovací služby.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Břeclav

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Břeclavi, ale i při stěhování do Břeclavi, z Břeclavi nebo po Břeclavi! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Břeclavi, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Břeclav ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Břeclavi zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Břeclavi zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Břeclavi řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Břeclav vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Břeclavi. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Břeclavi. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Stěhování Břeclav-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Břeclavi. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Břeclavi do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Břeclavi s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Břeclavi. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Břeclavi. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Břeclavi využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Břeclav -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Břeclavi. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.