EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Břeclav

Stěhování BřeclavPotřebujete zajistit stěhování v Břeclavi a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby poskytne? Stěhování bytů, stěhování rodinných domů, stěhování kanceláří, archivů, knihoven, stěhování škol, školek i stěhování firem poskytujeme v Břeclavi a jejím okolí pod záštitou kvalitní značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Stěhujeme ubytovny i hotely, stěhujeme restaurace i jídelny. Kompletní stěhovací servis od počátečních příprav až po samotné dokončení stěhovacích prací vám zajistíme přesně podle vašich požadavků a přání.
Stěhování bytových i nebytových prostor provádí pouze zkušení a proškolení pracovníci, kteří se vždy budou snažit vyjít vstříc vašim potřebám. Přestěhujeme a přemístíme bílé zboží, elektroniku. Přestěhujeme nábytek, hudební nástroje, rostliny, přístroje, drobné vybavení bytu, ale i těžká břemena, trezory, klavíry nebo libovolný stavební materiál, který potřebujete přemístit. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.
Součástí našich stěhovacích služeb je pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč u všech našich automobilů. Pro rychlou realizaci vašich požadavků je vám k dispozici objednávkový on-line formulář nebo bezplatná centrální linka 800 66 88 88. Zkušená společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám v Břeclavi a celém Břeclavsku zajistí ty nejkvalitnější stěhovací služby.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Břeclavi, ale i při stěhování do Břeclavi, z Břeclavi nebo po Břeclavi! Nenabízíme levné stěhování v Břeclavi, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních služeb si prohlédněte náš ceník (viz stěhování Břeclav ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Břeclavi zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Břeclav

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Břeclavi. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Břeclavi. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Stěhování Břeclav-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Břeclavi. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Břeclavi do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Břeclavi s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Břeclavi. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Břeclavi. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Břeclavi využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Břeclav -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Břeclavi. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook