Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování Břeclav

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Břeclav a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Břeclavi zajistí? Stěhování bytů, stěhování rodinných domů, stěhování kanceláří, archivů, knihoven, stěhování škol, školek i stěhování firem poskytujeme v Břeclavi a jejím okolí pod záštitou kvalitní značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Stěhujeme ubytovny i hotely, stěhujeme restaurace i jídelny. Kompletní stěhovací servis od počátečních příprav až po samotné dokončení stěhovacích prací vám zajistíme přesně podle vašich požadavků a přání.
Stěhování bytových i nebytových prostor provádí pouze zkušení a proškolení pracovníci, kteří se vždy budou snažit vyjít vstříc vašim potřebám. Přestěhujeme a přemístíme bílé zboží, elektroniku. Přestěhujeme nábytek, hudební nástroje, rostliny, přístroje, drobné vybavení bytu, ale i těžká břemena, trezory, klavíry nebo libovolný stavební materiál, který potřebujete přemístit. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.
Součástí našich stěhovacích služeb je pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč u všech našich automobilů. Pro rychlou realizaci vašich požadavků je vám k dispozici objednávkový on-line formulář nebo bezplatná centrální linka 800 66 88 88. Zkušená společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám v Břeclavi a celém Břeclavsku zajistí ty nejkvalitnější stěhovací služby.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Břeclavi, ale i při stěhování do Břeclavi, z Břeclavi nebo po Břeclavi! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Břeclavi, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Břeclav ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Břeclavi zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com