EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Prachatice

Stěhování PrachaticeStěhování Prachatice – V Prachaticích a jeho širokém okolí zajišťujeme kompletní stěhovací služby těch nejvyšších kvalit. Vystěhujeme a přestěhujeme domy, stěhujeme chalupy, stěhujeme byty, stěhujeme úřady, školky i školy, stěhujeme provozovny a stěhujeme sklady. Kdykoli vám zajistíme stěhování domácností, stěhování pensionů a hotelů, stěhování prodejen a krámů, ale také stěhování restaurací či hospod. EXTRA SLUŽBY má nejen v Prachaticích, ale v celé České Republice jednotné ceny bez jakýchkoli vedlejších poplatků navíc.
Přestěhujeme nábytek, bytové doplňky, interiérové drobnosti, knihy, elektronická zařízení, ale také stěhujeme těžká břemena, stěhujeme trezory, sejfy, klavíry, posilovací stroje nebo strojní zařízení. Každému nabízíme možnost krátkodobého nebo dlouhodobého uskladnění stěhovaných předmětů a vybavení. Montujeme a demontujeme nejen nábytek, ale i kuchyňské linky či kancelářské vybavení. Pracujeme a stěhujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, včetně svátků i víkendů.
Naší prioritou je spokojený zákazník, který se na nás může kdykoli znovu obrátit s žádostí o stěhovací práce. Rychlá komunikace přes online objednávkový formulář nebo prostřednictvím centrální infolinky 800 66 88 88. Máme proškolené a zkušené pracovníky s profesionálním stěhovacím vybavením. V Prachaticích stěhujeme a pracujeme pod záštitou kvalitní franchisové sítě EXTRA SLUŽBY.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Prachaticích, ale i při stěhování do Prachatic, stěhování z Prachatic nebo při stěhování po Prachaticích! Nenabízíme levné stěhování v Prachaticích, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Prachaticích. Před požadovaným stěhováním v Prachaticích nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Prachaticích si prohlédněte náš ceník stěhování Prachatice (viz stěhování Prachatice ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Prachaticích zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Prachatice

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Prachatic. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA SLUŽBY. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Prachatice-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Prachatic. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Prachatic do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA SLUŽBY mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Prachaticích s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Prachaticích. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Prachatic. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Prachaticích. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA SLUŽBY.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Prachaticích využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA SLUŽBY. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Prachatice -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Prachatic. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook