Objednat

Stěhování Prachatice, stěhovací práce

stěhování

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Prachatice a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Prachaticích zajistí? V Prachaticích a jeho širokém okolí zajišťujeme kompletní stěhovací služby těch nejvyšších kvalit. Vystěhujeme a přestěhujeme domy, stěhujeme chalupy, stěhujeme byty, stěhujeme úřady, školky i školy, stěhujeme provozovny a stěhujeme sklady. Kdykoli vám zajistíme stěhování domácností, stěhování pensionů a hotelů, stěhování prodejen a krámů, ale také stěhování restaurací či hospod. EXTRA STĚHOVÁNÍ má nejen v Prachaticích, ale v celé České Republice jednotné ceny bez jakýchkoli vedlejších poplatků navíc.

Co stěhujeme

Přestěhujeme nábytek, bytové doplňky, interiérové drobnosti, knihy, elektronická zařízení, ale také stěhujeme těžká břemena, stěhujeme trezory, sejfy, klavíry, posilovací stroje nebo strojní zařízení. Každému nabízíme možnost krátkodobého nebo dlouhodobého uskladnění stěhovaných předmětů a vybavení. Montujeme a demontujeme nejen nábytek, ale i kuchyňské linky či kancelářské vybavení. Pracujeme a stěhujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, včetně svátků i víkendů.

Vycházíme vám vstříc

Naší prioritou je spokojený zákazník, který se na nás může kdykoli znovu obrátit s žádostí o stěhovací práce. Rychlá komunikace přes online objednávkový formulář nebo prostřednictvím centrální infolinky 800 66 88 88. Máme proškolené a zkušené pracovníky s profesionálním stěhovacím vybavením. V Prachaticích stěhujeme a pracujeme pod záštitou kvalitní franchisové sítě EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Prachatice

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Prachaticích, ale i při stěhování do Prachatic, z Prachatic nebo po Prachaticích! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Prachaticích, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Prachatice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Prachaticích zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Prachaticích zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Prachaticích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Prachatice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Prachatic. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Prachatice-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Prachatic. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Prachatic do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Prachaticích s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Prachaticích. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Prachatic. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Prachaticích. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Prachaticích využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Prachatice -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Prachatic. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.