Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Prachatice

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Prachatice a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Prachaticích zajistí? V Prachaticích a jeho širokém okolí zajišťujeme kompletní stěhovací služby těch nejvyšších kvalit. Vystěhujeme a přestěhujeme domy, stěhujeme chalupy, stěhujeme byty, stěhujeme úřady, školky i školy, stěhujeme provozovny a stěhujeme sklady. Kdykoli vám zajistíme stěhování domácností, stěhování pensionů a hotelů, stěhování prodejen a krámů, ale také stěhování restaurací či hospod. EXTRA STĚHOVÁNÍ má nejen v Prachaticích, ale v celé České Republice jednotné ceny bez jakýchkoli vedlejších poplatků navíc.
Přestěhujeme nábytek, bytové doplňky, interiérové drobnosti, knihy, elektronická zařízení, ale také stěhujeme těžká břemena, stěhujeme trezory, sejfy, klavíry, posilovací stroje nebo strojní zařízení. Každému nabízíme možnost krátkodobého nebo dlouhodobého uskladnění stěhovaných předmětů a vybavení. Montujeme a demontujeme nejen nábytek, ale i kuchyňské linky či kancelářské vybavení. Pracujeme a stěhujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, včetně svátků i víkendů.
Naší prioritou je spokojený zákazník, který se na nás může kdykoli znovu obrátit s žádostí o stěhovací práce. Rychlá komunikace přes online objednávkový formulář nebo prostřednictvím centrální infolinky 800 66 88 88. Máme proškolené a zkušené pracovníky s profesionálním stěhovacím vybavením. V Prachaticích stěhujeme a pracujeme pod záštitou kvalitní franchisové sítě EXTRA SLUŽBY.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Prachaticích, ale i při stěhování do Prachatic, z Prachatic nebo po Prachaticích! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Prachaticích, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Prachatice ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Prachaticích zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com