EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Znojmo

Stěhování ZnojmoPotřebujete zajistit stěhování ve Znojmě a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby poskytne? Franchisová síť profesionálů ze společnosti EXTRA SLUŽBY vám v Jihomoravském kraji již řadu let zajišťuje kvalitní stěhování bytů, stěhování domů, stěhování kanceláří, stěhování skladů, ale i stěhování výrobních hal a dalších bytových a nebytových prostor. Ve Znojmě stěhujeme nepřetržitě 24 hodin denně, 365 dní v roce. Zajistíme vám stěhování hotelu, stěhování ubytovny, stěhování restaurace nebo například stěhování prodejny.
Pro jakýkoli druh stěhovacích prací ve Znojmě vám dodáme veškerý obalový materiál a stěhovací krabice, které budou potřeba. Nábytek vám na přání demontujeme a provedeme kusové obalení jednotlivých dílů. Přestěhujeme vám nejen běžné bytové vybavení, ale také těžká břemena, pianina, klavíry, posilovací stroje nebo třeba těžký stavební materiál. V případě zájmu vám můžeme stěhované věci uskladnit v našich skladech.
Za naše služby neúčtujeme žádné vedlejší příplatky, máme jasné a přehledné ceny stěhování. EXTRA STĚHOVÁNÍ vám ve Znojmě a okolí prostřednictvím svým proškolených a usměvavých stěhováků zajistí a poskytne ty nejkvalitnější stěhovací služby.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen ve Znojmě, ale i při stěhování do Znojma, ze Znojma nebo po Znojmě! Nenabízíme levné stěhování ve Znojmě, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních služeb si prohlédněte náš ceník (viz stěhování Znojmo ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Znojmě zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Znojmo

Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním ve Znojmě. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Znojma. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Znojmo-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování ze Znojma. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování ze Znojma do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování ve Znojmě s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování ve Znojmě. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování ze Znojma. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem ve Znojmě využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Znojmo -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Znojma. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook