Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování Znojmo

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Znojmo a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby ve Znojmě zajistí? Franchisová síť profesionálů ze společnosti EXTRA SLUŽBY vám v Jihomoravském kraji již řadu let zajišťuje kvalitní stěhování bytů, stěhování domů, stěhování kanceláří, stěhování skladů, ale i stěhování výrobních hal a dalších bytových a nebytových prostor. Ve Znojmě stěhujeme nepřetržitě 24 hodin denně, 365 dní v roce. Zajistíme vám stěhování hotelu, stěhování ubytovny, stěhování restaurace nebo například stěhování prodejny.
Pro jakýkoli druh stěhovacích prací ve Znojmě vám dodáme veškerý obalový materiál a stěhovací krabice, které budou potřeba. Nábytek vám na přání demontujeme a provedeme kusové obalení jednotlivých dílů. Přestěhujeme vám nejen běžné bytové vybavení, ale také těžká břemena, pianina, klavíry, posilovací stroje nebo třeba těžký stavební materiál. V případě zájmu vám můžeme stěhované věci uskladnit v našich skladech.
Za naše služby neúčtujeme žádné vedlejší příplatky, máme jasné a přehledné ceny stěhování. EXTRA STĚHOVÁNÍ vám ve Znojmě a okolí prostřednictvím svým proškolených a usměvavých stěhováků zajistí a poskytne ty nejkvalitnější stěhovací služby.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen ve Znojmě, ale i při stěhování do Znojma, ze Znojma nebo po Znojmě! Nenabízíme nejlevnější stěhování ve Znojmě, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Znojmo ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste ve Znojmě zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com