EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování Trutnov

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ TRUTNOV

Stěhování Trutnov - V Trutnově a širokém Trutnovském okolí poskytujeme kompletní a profesionální stěhovací služby. Naše renomovaná franchisová síť EXTRA SLUŽBY v Královehradeckém kraji zajišťuje kvalitní a spolehlivé stěhování bytů, stěhování rekreačních objektů, stěhování domů, stěhování kanceláří, stěhování skladů, výrobních hal a veškerých bytových a nebytových prostor.

Stěhujeme ubytovny, stěhujeme restaurace, stěhujeme prodejny i obchody. Dodáváme vlastní stěhovací krabice a veškerý potřebný obalový materiál. Cenné a křehké předměty kvalitně zabalíme pro zabezpečení jejich přepravy. Ručíme za celkový průběh bezproblémového stěhování k vaší plné spokojenosti. Samozřejmostí je pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč u všech našich automobilů od 3,5t až do 24t.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Trutnově, ale i při stěhování do Trutnova, stěhování z Trutnova nebo při stěhování po Trutnově! Nenabízíme levné stěhování v Trutnově, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Trutnově.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Trutnově, ale i při stěhování do Trutnova, stěhování z Trutnova nebo při stěhování po Trutnově! Nenabízíme levné stěhování v Trutnově, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Trutnově.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Trutnově zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Trutnov

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Trutnova. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Trutnově. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Stěhování Trutnov-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Trutnova. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Trutnova do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Trutnově s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Trutnově. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Trutnova. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Trutnově využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Trutnov-Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Trutnova. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook