Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 1, tento týden 1, tento měsíc 439, tento rok 439
Objednat

Stěhování Trutnov

800 66 88 88Potřebujete zajistit stěhování v Trutnově a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby poskytne? V celém širokém okolí poskytujeme kompletní a profesionální stěhovací práce. Naše renomovaná franchisová síť EXTRA SLUŽBY v Královehradeckém kraji zajišťuje kvalitní a spolehlivé stěhování bytů a bytových jednotek, rekreačních objektů, domů, kanceláří, skladů, výrobních hal a veškerých bytových a nebytových prostor.
Stěhujeme hotely i ubytovny, restaurace, prodejny, krámy i obchody. Dodáváme vlastní, velmi kvalitní stěhovací krabice a veškerý obalový materiál potřebný k danému druhu přepravy a manipulace. Cenné a křehké předměty kvalitně zabalíme za účelem zabezpečení jejich přemístění. Ručíme za celkový průběh bezproblémových prací k vaší plné spokojenosti. Samozřejmostí je pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč u všech našich automobilů od 3,5t až do 24t.
Každé stěhování je velmi často složitou životní situací, která se někdy může i zásluhou různých okolních vlivů zkomplikovat. Proto je vždy dobré, obrátit se na odborníky, kteří mají zkušenosti. Právě zásluhou těchto zkušeností dokážou předcházet různým komplikacím. Už jen odhad množství stěhovaných předmětů, nábytku a krabic je velkým uměním a velmi často nejčastějším omylem našich klientů. Uložení a poskládání veškerých přepravovaných věcí do automobilu je dalším, velmi důležitým faktorem, který se dá naučit jen a jen praxí. Všichni naši pracovníci jsou proškolení odborníci, kteří rozumí tvrdé práci stěhováků a dokáží vám se vším pomoci a poradit. Vždy udělají maximum pro to, aby celý proces manipulací probíhal přesně podle předem domluvených podmínek a pravidel. Aby správně přistavili automobil, odhadli jeho velikost, zajistili dostatečný počet pracovníků, dostatečný počet stěhovacích krabic, správné množství obalového materiálu a tím uspíšili celkový průběh a ušetřili váš čas.
Obraťte se na naše zkušené pracovníky ze sítě těch nejkvalitnějších stěhováků a ušetřete si čas, nervy, peníze a hlavně zdraví.
Naše celorepubliková společnost zajišťuje komplexní servis nejen v Trutnově, ale i při jakémkoli druhu přepravy do, z, nebo po Trutnově! Nenabízíme levné stěhovací práce, ale poskytujeme odborné, spolehlivé a kvalitní služby skutečných profesionálů a šikovných pracovníků. Před objednávkou námi poskytované přepravy si prohlédněte náš ceník (viz stěhování Trutnov ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Trutnově zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com