Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování Opava

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Opava a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Opavě zajistí? V Opavě a jejím krásném okolí vám kdykoli poskytneme profesionální stěhování domácností, stěhování domů, chalup a chat, stěhování hospodářských stavení, provozoven, stěhování firem a stěhování kanceláří. V Opavě a okolí vám zajistíme kompletní stěhování hotelů, stěhování ubytoven, stěhování restaurace i baru, ale i stěhování obchodu či prodejny.
Rychle, kvalitně a spolehlivě přestěhujeme běžný nábytek, dekorace, nádobí, knihy, hračky, ale i veškerá zařízení a vybavení, trezory, stroje, pianina a klavíry, ale přestěhujeme i libovolný stavební materiál. Součástí profesionálních stěhovacích služeb poskytovaných společností EXTRA STĚHOVÁNÍ v Opavě je montáž i demontáž nábytku a samozřejmě balení nábytku přesně dle vaší potřeby. Zajistíme vám prohlídku odborným technikem a vyhotovíme nezávaznou cenovou nabídku stěhování.
Stěhovací práce vykonávají pouze zkušení a proškolení pracovníci oblečení ve žlutém. EXTRA STĚHOVÁNÍ v Opavě a celé ČR zajišťuje ten nejkvalitnější stěhovací servis pro své klienty za jednotné a přehledné ceny. Pod záštitou značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY v Opavě stěhujeme, vyklízíme a uskladňujeme. Záruka kvality stěhovacích služeb je EXTRA STĚHOVÁNÍ.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Opavě, ale i při stěhování do Opavy, z Opavy nebo po Opavě! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Opavě, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Opava ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Opavě zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com