EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Prostějov

Stěhování ProstějovStěhování Prostějov – Stěhování Prostějov - profesionální stěhovací služby v Prostějově a jeho širokém okolí vám zajistí a kdykoli poskytne naše franchisová společnost EXTRA SLUŽBY. S našimi stěhováky se vám v Prostějově dostane těch nejkvalitnějších a nejspolehlivějších stěhovacích služeb. Rádi a rychle vám přestěhujeme velké i malé domácnosti, přestěhujeme byty, stěhujeme domy. Stěhujeme bytové i nebytové prostory. Stěhujeme restaurace, stěhujeme ubytovací zařízení, všechny typy provozoven, stěhujeme chalupy, stěhujeme úřady a instituce, přestěhujeme kanceláře i výrobní haly.
Kdykoli jsme tu pro vaši potřebu, 24 hodin denně, včetně víkendů i svátků. Naši odborní technici vám poskytnou prohlídku před stěhováním pro zjištění rozsahu služeb a následné kalkulace ceny stěhování. Zabalení a zabezpečení přepravovaného nákladu je standardem našich služeb, stejně jako pojištění přepravovaného nakladu ve výši 3 000 000 Kč.
Po vyplnění on-line formuláře nebo po zavolání na naši bezplatnou linku 800 66 88 88 se vám dostane co nejrychlejší odezvy. Se společností EXTRA SLUŽBY již nebudete mít v Prostějově a jeho okolí žádné starosti se stěhováním.
Společnost EXTRA SLUŽBY zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Prostějově, ale i při stěhování do Prostějova, stěhování z Prostějova nebo při stěhování po Prostějově! Nenabízíme levné stěhování v Prostějově, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Prostějově. Před požadovaným stěhováním v Prostějově nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Prostějově si prohlédněte náš ceník stěhování Prostějov (viz stěhování Prostějov ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Prostějově zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Prostějov

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Prostějova. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA SLUŽBY. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Prostějov-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Prostějova. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Prostějova do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA SLUŽBY mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Prostějově s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Prostějově. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA SLUŽBY.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Prostějově. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Prostějova. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Prostějově využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA SLUŽBY. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Prostějov -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Prostějova. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook