Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Prostějov

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Prostějov a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Prostějově zajistí? Stěhování Prostějov - profesionální stěhovací služby v Prostějově a jeho širokém okolí vám zajistí a kdykoli poskytne naše franchisová společnost EXTRA SLUŽBY. S našimi stěhováky se vám v Prostějově dostane těch nejkvalitnějších a nejspolehlivějších stěhovacích služeb. Rádi a rychle vám přestěhujeme velké i malé domácnosti, přestěhujeme byty, stěhujeme domy. Stěhujeme bytové i nebytové prostory. Stěhujeme restaurace, stěhujeme ubytovací zařízení, všechny typy provozoven, stěhujeme chalupy, stěhujeme úřady a instituce, přestěhujeme kanceláře i výrobní haly.
Kdykoli jsme tu pro vaši potřebu, 24 hodin denně, včetně víkendů i svátků. Naši odborní technici vám poskytnou prohlídku před stěhováním pro zjištění rozsahu služeb a následné kalkulace ceny stěhování. Zabalení a zabezpečení přepravovaného nákladu je standardem našich služeb, stejně jako pojištění přepravovaného nakladu ve výši 3 000 000 Kč.
Po vyplnění on-line formuláře nebo po zavolání na naši bezplatnou linku 800 66 88 88 se vám dostane co nejrychlejší odezvy. Se společností EXTRA STĚHOVÁNÍ již nebudete mít v Prostějově a jeho okolí žádné starosti se stěhováním.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Prostějově, ale i při stěhování do Prostějova, z Prostějova nebo po Prostějově! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Prostějově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Prostějov ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Prostějově zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com