EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování obchodu či prodejny Prostějov

Stěhování obchodu či prodejny ProstějovStěhování obchodu či prodejny Prostějov – Potřebujete zajistit kvalitní stěhování obchodu či prodejny v Prostějově a hledáte spolehlivého a rychlého poskytovatele těchto stěhovacích služeb? Potřebujete nastěhovat nábytek a vybavení do prodejny, krámu či obchodu nebo potřebujete přestěhovat svoji prodejnu nebo obchod v Prostějově? Kontaktujte naší profesionální stěhovací společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ, a my se vám již postaráme o to, aby veškeré vybavení, zařízení nebo skladové zásoby byly přestěhovány tak, jak si sami budete přát. Toto stěhování prodejny či obchodu vám 24 hodin denně zajistíme nejen v Prostějově, ale v celém Olomouckém kraji? Přestěhujeme vám nábytek, regály, zboží, vybavení, dekoraci i elektroniku. Vše co budete potřebovat přestěhovat ze svých prodejen a krámů, nebo naopak nastěhovat do svých prodejen a obchodů vám zajistí naše společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ. Veškeré vybavení vašich prodejen a obchodů vám nejen vynosíme, nastěhujeme nebo přestěhujeme, ale postaráme se i o montáž a kompletaci nábytku či regálů. Všechny stěhovací služby vám zajistíme pomocí vlastních vozů od 3,5t do 24t. Jakožto profesionálové vám zajistíme kompletně celý průběh stěhování obchodu či prodejny, a to nejen v Prostějově, ale i v celém okolí.
Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování obchodu či prodejny v Prostějově, ale i při stěhování obchodu či prodejny do Prostějova, stěhování obchodu či prodejny z Prostějova nebo při stěhování obchodu či prodejny po Prostějově! Nenabízíme levné stěhování v Prostějově, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Prostějově. Před požadovaným stěhováním v Prostějově nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb v Prostějově si prohlédněte náš ceník stěhování Prostějov (viz stěhování Prostějov ceník).
Máte kromě stěhování obchodu či prodejny zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Prostějově zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování obchodu či prodejny Prostějov

Stěhování obchodu v Prostějově. Naprostá spokojenost. O vše se postarali, neměli jsme s ničím žádné starosti. Chtěl bych pánům touto cestou poděkovat. Určitě doporučuji využívat tuto stěhovací společnost.Vynikající stěhovací práce při zajištění stěhování našich obchodů v Prostějově. O vše se postarali, zajistili kamiony i převoz našich skladových zásob. Převezli a naskládali, jak jsme potřebovali. Bylo krásné, že neřeší čas, ale pouze to, aby bylo vše hotovo. Děkujeme, Vřele doporučujeme.Chtěla by jsem touto cestou poděkoval za vynikající stěhovací práce při zajištění stěhování mého obchůdku v Prostějově. Kluci přijeli přesně na čas, vše rozebrali, zabalili, nanosili do auta a odvezli do mého nového obchodu. Stěhování proběhlo v naprostém pořádku. Ještě jednou děkuji, určitě vás budu doporučovat.Stěhování prodejny potravin v Prostějově. Super cena, super výkon. Doporučuju.Výborný stěhovací servis při zajištění přestěhování našeho krámku v Prostějově. Můžu doporučit.Přesto že jste potřebovali zajistit stěhování našeho krámu v Prostějověpřes víkend, nebyl to pro tuto společnost žádný problém. Za nás velká pochvala a velký dík.Určitě doporučuji, příjemné vystupování, nic nebylo problém, cena odpovídající, nijak přehnaná. Jsem ráda, že jsem vybrala právě EXTRA STĚHOVÁNÍ, aby nám odstěhovali náš obchod v Prostějově.Stěhování dvou prodejen v Prostějově. Dokonalé, rychlé, precizní. Naprosto o vše se postarali. Není co vytknout. Doporučuji.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook