Stěhování Olomoucký kraj, stěhovací práce

Olomoucký kraj

Je tvořen 5 okresy, z nichž největší je okres Olomouc, následuje Šumperk, Přerov, Prostějov a Jeseník. Sousedí s Moravskoslezským, Zlínským, Jihomoravským a také Pardubickým krajem. Sdílí své hranice i s Polskem. Sídlem kraje je Olomouc, která se hanácky řekne Olomóc či Holomóc. V Olomouci vzniká nová městská čtvrť Šantovka, která je nedaleko od historického centra a vzniká na místě bývalé potravinářské továrny MILO. Nyní se jedná o 6. největší město v České republice s Univerzitou Palackého na svém území, která je 2. nejstarší univerzita v Česku. Také zde se každoročně koná nespočet mezinárodních konferencí a festivalů v čele s Academia Film Olomouc (AFO), který má více jak padesátiletou tradici. V Olomouckém kraji se nachází nejvyšší hora Moravy, Praděd s výškou 1 491m a celým krajem protéká řeka Morava. Naše síť EXTRA STĚHOVÁNÍ působí v tomto kraji velice krátko, avšak poskytujeme zde své stěhovací služby NON-STOP se zárukou kvality a hojně využívají obyvatelé například stěhování domu či stěhování bytu z, nebo do tohoto kraje.

Službu stěhování vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální stěhovací služby:

Jeseník Okres Olomouckého kraje, který sousedí s okresy Šumperk či Bruntál a na severu je vymezen státní hranicí s Polskem. Také se jedná o nejmenší a nejméně lidnatý okres v kraji. Přesto i zde poskytují naše franchisové pobočky sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ své služby NON-STOP všem obyvatelům a společnostem, a to se zárukou kvality.

Chci se stěhovat v Jeseníku

Olomouc Žije zde více jak 230 tisíc obyvatel na 1 620 km2, pro které zajišťujeme profesionální a kvalitní služby. Franchisanti sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ jsou k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu i pro obchodní společnosti sídlící v tomto okresu. V okresu Olomouc lze navštívit mimo jiné i hrady Bouzov či Šternberk, ale mnoho dalších kulturních památek.

Chci se stěhovat v Olomouci

Prostějov Tento okres má velice specifický hákovitý tvar, a to díky obcházení vojenského území Březina, který patří do okresu Vyškov. Žije zde téměř 110 tisíc obyvatel na rozloze 777 km2. Naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ zde poskytuje již řadu let své služby jak obyvatelům okresu, tak i obchodím společnostem sídlícím na tomto území.

Chci se stěhovat v Prostějově

Přerov Leží na jihu Olomouckého kraje a sousedí s okresy Prostějov, Olomouc, Nový Jičín, Vsetín a Kroměříž. Toto území je také známé díky Hranické propasti, která díky hloubce minimálně 404 m zatopené části, je považována za nejhlubší zatopenou jeskyni na světě. Poskytujeme zde naše levné a profesionální stěhování pro jednotlivce i firmy NON-STOP.

Chci se stěhovat v Přerově

Šumperk Na celém území okresu Šumperk již řadu let poskytujeme naše služby sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro všechny obyvatele, ale i obchodní společnosti při stěhování bytů, domů, ale i kanceláří, hal či skladů. Rozloha okresu je 1 313 km2 a žije zde přibližně 120 tisíc obyvatel. Na jeho území leží i nejvyšší hora Hrubého Jeseníku, Praděd.

Chci se stěhovat v Šumperku