Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 24, tento týden 83, tento měsíc 383, tento rok 383
Objednat

Stěhování Příbram

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Příbram a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Příbrami zajistí? Pod záštitou stěhovácké franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ vám v Příbrami a celém okolí Příbramska zajistíme spolehlivý, rychlý a kvalitní stěhovací servis. Od pondělí do neděle, 7 dní v týdnu stěhujeme domácnosti, stěhujeme byty, stěhujeme domy, stěhujeme firmy, stěhujeme i kanceláře. Kvalitně se postaráme o stěhování obchodu či prodejny, o stěhování hotelu či ubytovny nebo třeba o stěhování restaurace či hospody. Zajišťujeme stěhování starožitností, soch, obrazů, porcelánu, křehkého zařízení i těžkých předmětů.
Postaráme se o vaše hudební nástroje všech velikostí, včetně přípravy jejich převozu, obalení a zajištění proti poškození. Veškerou přepravu zajišťujeme našimi stěhovacími vozy od 3,5t až do 24t, které jsou na přepravu pojištěny ve výši 3 000 000 Kč. Před každým stěhováním domácnosti vám zajistíme potřebný obalový materiál, bublinkové fólie i stěhovací krabice. Objednávku stěhovacích prací můžete kdykoli učinit prostřednictvím objednávkového formuláře nebo přes naši centrální linku 800 66 88 88.
Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ má pouze proškolené a zkušené pracovníky, kteří jsou 24 hodin denně připraveni splnit vaše požadavky týkající se stěhování. Nejen v Příbrami, ale kdekoli po celé ČR proběhne stěhování bytových i nebytových prostor se společností EXTRA STĚHOVÁNÍ naprosto hladce a bezstarostně.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Příbrami, ale i při stěhování do Příbrami, z Příbrami nebo po Příbrami! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Příbrami, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Příbram ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Příbrami zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com