EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Teplice

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ TEPLICE

Stěhování Teplice - Pod záštitou velmi kvalitní značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY poskytujeme v Teplicích ty nejspolehlivější stěhovací služby. Poskytujeme stěhování bytů, stěhování domků, stěhování firem, stěhování kanceláří, stěhování skladů, ale i stěhování restaurací, stěhování hotelů nebo stěhování prodejen. Veškeré tyto stěhovací práce poskytujeme nejen na Ústecku, ale kompletně po celé České republice. Dlouholeté zkušenosti v oboru stěhování a stěhovacích služeb poznáte již při prvním kontaktování naší společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Ať už nás budete kontaktovat přes náš objednávkový online formulář nebo prostřednictvím naší centrální linky 800 66 88 88, vždy se vám dostane okamžité odezvy. Realizace poptávek je možná do dvou hodin od objednávky. Přestěhujeme vám běžný nábytek, drobné vybavení bytu, obrazy, zrcadla, ale přestěhujeme i umělecké předměty, přestěhujeme chaty a chalupy, přestěhujeme úřady, stěhujeme těžká břemena, stěhujeme pianina i trezory. Nechte se přestěhovat od profesionálů ze stěhovací firmy EXTRA STĚHOVÁNÍ a přesvědčte se o našich kvalitách a profesionalitě.

Stěhujeme nepřetržitě bytové i nebytové prostory po celé EU za jasně daných a přehledných cenových podmínek. Vyřešíme každý váš problém související se stěhování a přepravou. Pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč je naprostou samozřejmostí u všech našich stěhovacích posádek. Nejen v Teplicích je pro vás společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ připravena řešit vaší problematiku se stěhováním.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Teplicích, ale i při stěhování do Teplic, stěhování z Teplic nebo při stěhování po Teplicích! Nenabízíme levné stěhování v Teplicích, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Teplicích.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Teplicích, ale i při stěhování do Teplic, stěhování z Teplic nebo při stěhování po Teplicích! Nenabízíme levné stěhování v Teplicích, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Teplicích.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Teplicích zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální stěhovací služby
stěhování domácností, stěhování bytů i domů
stěhování kanceláří, firem, úřadů i institucí
stěhování obchodů, prodejen a krámů
stěhování hotelů, ubytoven a pensionů
stěhování restaurací, barů, hospod, jídelen
stěhování nábytku a bytového vybavení
stěhování trezorů, stěhování klavírů, pianin
stěhovací práce NONSTOP po celé ČR
stěhování chalup i chat, stěhování usedlostí
stěhování stavebního materiálu i strojů
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook