EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 13, tento týden 207, tento měsíc 417, tento rok 11 827
Objednat

Stěhování Teplice

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍPotřebujete zajistit stěhování v Teplicích a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby poskytne? Pod záštitou velmi kvalitní značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY poskytujeme v Teplicích ty nejspolehlivější stěhovací služby. Poskytujeme stěhování bytů, stěhování domků, stěhování firem, stěhování kanceláří, stěhování skladů, ale i stěhování restaurací, stěhování hotelů nebo stěhování prodejen. Veškeré tyto stěhovací práce poskytujeme nejen na Ústecku, ale kompletně po celé České republice. Dlouholeté zkušenosti v oboru stěhování a stěhovacích služeb poznáte již při prvním kontaktování naší společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.
Ať už nás budete kontaktovat přes náš objednávkový online formulář nebo prostřednictvím naší centrální linky 800 66 88 88, vždy se vám dostane okamžité odezvy. Realizace poptávek je možná do dvou hodin od objednávky. Přestěhujeme vám běžný nábytek, drobné vybavení bytu, obrazy, zrcadla, ale přestěhujeme i umělecké předměty, přestěhujeme chaty a chalupy, přestěhujeme úřady, stěhujeme těžká břemena, stěhujeme pianina i trezory. Nechte se přestěhovat od profesionálů ze stěhovací firmy EXTRA STĚHOVÁNÍ a přesvědčte se o našich kvalitách a profesionalitě.
Stěhujeme nepřetržitě bytové i nebytové prostory po celé EU za jasně daných a přehledných cenových podmínek. Vyřešíme každý váš problém související se stěhování a přepravou. Pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč je naprostou samozřejmostí u všech našich stěhovacích posádek. Nejen v Teplicích je pro vás společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ připravena řešit vaší problematiku se stěhováním.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Teplicích, ale i při stěhování do Teplic, z Teplic nebo po Teplicích! Nenabízíme levné stěhování v Teplicích, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních služeb si prohlédněte náš ceník (viz stěhování Teplice ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Teplicích zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook