Objednat

Stěhování Teplice, stěhovací práce

stěhování

Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Teplice a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Teplicích zajistí? Pod záštitou velmi kvalitní značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY poskytujeme v Teplicích ty nejspolehlivější stěhovací služby. Poskytujeme stěhování bytů, stěhování domků, stěhování firem, stěhování kanceláří, stěhování skladů, ale i stěhování restaurací, stěhování hotelů nebo stěhování prodejen. Veškeré tyto stěhovací práce poskytujeme nejen na Ústecku, ale kompletně po celé České republice. Dlouholeté zkušenosti v oboru stěhování a stěhovacích služeb poznáte již při prvním kontaktování naší společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Co stěhujeme

Ať už nás budete kontaktovat přes náš objednávkový online formulář nebo prostřednictvím naší centrální linky 800 66 88 88, vždy se vám dostane okamžité odezvy. Realizace poptávek je možná do dvou hodin od objednávky. Přestěhujeme vám běžný nábytek, drobné vybavení bytu, obrazy, zrcadla, ale přestěhujeme i umělecké předměty, přestěhujeme chaty a chalupy, přestěhujeme úřady, stěhujeme těžká břemena, stěhujeme pianina i trezory. Nechte se přestěhovat od profesionálů ze stěhovací firmy EXTRA STĚHOVÁNÍ a přesvědčte se o našich kvalitách a profesionalitě.

Vycházíme vám vstříc

Stěhujeme nepřetržitě bytové i nebytové prostory po celé EU za jasně daných a přehledných cenových podmínek. Vyřešíme každý váš problém související se stěhování a přepravou. Pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč je naprostou samozřejmostí u všech našich stěhovacích posádek. Nejen v Teplicích je pro vás společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ připravena řešit vaší problematiku se stěhováním.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Teplice

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Teplicích, ale i při stěhování do Teplic, z Teplic nebo po Teplicích! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Teplicích, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Teplice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Teplicích zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Přejete si v Teplicích zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Teplicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu stěhování Teplice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Teplic. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Teplicích. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Stěhování Teplice-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Teplic. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Teplic do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Teplicích s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Teplicích. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Teplic. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Teplicích využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Teplice -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Teplic. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.