EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování Praha 8

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ PRAHA 8

Stěhování Praha 8 - Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ vám profesionálně a kvalitně zajistí na Praze 8 veškeré stěhovací a vyklízecí práce. Stěhujeme bytové i nebytové prostory, stěhujeme domy, stěhujeme byty, stěhujeme úřady, školky i školy. Kvalitně a spolehlivě stěhujeme prodejny a obchody, stěhujeme restaurace i bary, stěhujeme sklady, ale stěhujeme i hotely a veškerá ubytovací zařízení. Síť EXTRA STĚHOVÁNÍ poskytuje své stěhovací služby nepřetržitě, 24 hodin denně, 365 dní v roce. Stěhujeme nejen v České republice, ale poskytujeme i mezinárodní stěhování po celé EU.

Stěhujeme veškeré bytové i nebytové prostory pro soukromé osoby i firmy. Pro všechny stěhujeme za přehledné a jasně dané hodinové taxy, na základě našeho ceníku stěhovacích prací. Pro stěhování používají naši franchisanti moderní užitkové automobily od 3,5t do 24t. Všechny vozy jsou pojištěné na přepravu nákladu. Všichni stěhováci jsou zkušení a zodpovědní pracovníci oblečení ve žlutých stejnokrojích. Přestěhujeme vám drobnosti, nádobí, knihy, elektroniku, přestěhujeme nábytek, sochy, obrazy, různá elektronická zařízení i stroje.

Součástí našich stěhovacích služeb jsou automaticky i montáže a demontáže nábytku nebo montáže kuchyňských sestav. Na přání vám dodáme libovolné množství stěhovacích krabic i obalového materiálu. Se společností EXTRA STĚHOVÁNÍ máte jistotu, že bezproblémově zvládnete každé stěhování bez ohledu na jeho rozsah a náročnost.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování na Praze 8, ale i při stěhování do Prahy 8, stěhování z Prahy 8 nebo při stěhování po Praze 8! Nenabízíme levné stěhování na Praze 8, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby na Praze 8.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování na Praze 8, ale i při stěhování do Prahy 8, stěhování z Prahy 8 nebo při stěhování po Praze 8! Nenabízíme levné stěhování na Praze 8, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby na Praze 8.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 8 zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Praha 8

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Prahy 8. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Praha 8-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Prahy 8. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Prahy 8 do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování na Praze 8 s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování na Praze 8. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Prahy 8. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem na Praze 8 využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Praha 8-Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Prahy 8. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním na Praze 8. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook