EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování Praha

Stěhování PrahaPotřebujete zajistit stěhování v Praze a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby poskytne? Spolehlivé, profesionální a kvalitní stěhovací služby vám v celé Praze zajistí a poskytne prověřená franchisová síť stěhováků ze společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Stěhování v Praze, ale i v celém širokém okolí Prahy vám kdykoli zajistíme a poskytneme na základě vašich poptávek a objednávek. Zajistíme vám stěhování domácností, stěhování bytů, stěhování domů, ale i stěhování chat a chalup. V Praze stěhujeme veškeré bytové i nebytové prostory.
Nepřetržitě, 365 dní v roce vám v Praze zajistíme stěhování kanceláří, stěhování firmy či firem, stěhování obchodu či prodejny, ale poskytneme vám profesionální a spolehlivé stěhovací práce i při stěhování hotelu, ubytovny či pensionu nebo při stěhování restaurací, kaváren či barů. Stěhujeme kosmetické i kadeřnické salony, stěhujeme a přemisťujeme veškeré stavební materiály, ale stěhujeme i fitness centra.
Proškolení a zkušení stěhováci ze sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ jsou připraveni 24 hodin denně, aby vám v Praze splnily veškeré vaše požadavky a přání týkající se stěhování po Praze, stěhování z Prahy anebo stěhování do Prahy z jakékoli části České republiky. Stěhování zajišťujeme vlastními užitkovými vozy od 3,5t do 24t, přičemž jsou všechny tyto moderní vozy pojištěny na přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Mezinárodní stěhování je běžným standardem našich stěhovacích služeb. Při stěhování vám samozřejmě dodáme veškeré obalové materiály, bublinkové fólie, lepenky i specifické stěhovací krabice.
Přestěhujeme vám domácnosti, stěhujeme nábytek, stěhujeme klavíry, piana i pianina, stěhujeme trezory, sejfy, tiskárny, PC sestavy i umělecké předměty. Montáž a demontáž nábytku či kuchyňských linek je běžnou součástí námi poskytovaných stěhovacích prací v Praze. Objednejte si libovolné stěhovací služby prostřednictvím našeho přehledného objednávkového formuláře a přesvědčte se sami, jak dokonalé a spolehlivé služby naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ v Praze zajišťuje a poskytuje. Objednávky můžete kdykoli provádět i prostřednictvím bezplatné centrální linky EXTRA SLUŽBY - 800 66 88 88.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Praze, ale i při stěhování do Prahy, z Prahy nebo po Praze! Nenabízíme levné stěhování v Praze, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních služeb si prohlédněte náš ceník (viz stěhování Praha ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Praze zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Praha

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Prahy. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Praha-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Prahy. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Prahy do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Praze s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Praze. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Prahy. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Praze. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Praze využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Praha -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Prahy. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook