Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování Praha

800 66 88 88Chcete zajistit profesionální a levné stěhování v hlavním městě Praha a hledáte specialisty a skutečné odborníky, kteří vám tyto stěhovací služby v Praze zajistí? Spolehlivé, profesionální a kvalitní stěhovací služby vám v celé Praze zajistí a poskytne prověřená franchisová síť stěhováků ze společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Stěhování v Praze, ale i v celém širokém okolí Prahy vám kdykoli zajistíme a poskytneme na základě vašich poptávek a objednávek. Zajistíme vám stěhování domácností, stěhování bytů, stěhování domů, ale i stěhování chat a chalup. V Praze stěhujeme veškeré bytové i nebytové prostory.
Nepřetržitě, 365 dní v roce vám v Praze zajistíme stěhování kanceláří, stěhování firmy či firem, stěhování obchodu či prodejny, ale poskytneme vám profesionální a spolehlivé stěhovací práce i při stěhování hotelu, ubytovny či pensionu nebo při stěhování restaurací, kaváren či barů. Stěhujeme kosmetické i kadeřnické salony, stěhujeme a přemisťujeme veškeré stavební materiály, ale stěhujeme i fitness centra.
Proškolení a zkušení stěhováci ze sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ jsou připraveni 24 hodin denně, aby vám v Praze splnily veškeré vaše požadavky a přání týkající se stěhování po Praze, stěhování z Prahy anebo stěhování do Prahy z jakékoli části České republiky. Stěhování zajišťujeme vlastními užitkovými vozy od 3,5t do 24t, přičemž jsou všechny tyto moderní vozy pojištěny na přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Mezinárodní stěhování je běžným standardem našich stěhovacích služeb. Při stěhování vám samozřejmě dodáme veškeré obalové materiály, bublinkové fólie, lepenky i specifické stěhovací krabice.
Přestěhujeme vám domácnosti, stěhujeme nábytek, stěhujeme klavíry, piana i pianina, stěhujeme trezory, sejfy, tiskárny, PC sestavy i umělecké předměty. Montáž a demontáž nábytku či kuchyňských linek je běžnou součástí námi poskytovaných stěhovacích prací v Praze. Objednejte si libovolné stěhovací služby prostřednictvím našeho přehledného objednávkového formuláře a přesvědčte se sami, jak dokonalé a spolehlivé služby naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ v Praze zajišťuje a poskytuje. Objednávky můžete kdykoli provádět i prostřednictvím bezplatné centrální linky EXTRA SLUŽBY - 800 66 88 88.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Praze, ale i při stěhování do Prahy, z Prahy nebo po Praze! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Praze, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Praha ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Praze zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com