Stěhování hlavní město Praha, stěhovací práce

Hlavní město Praha

Leží uvnitř Středočeského kraje, ale není jeho součástí a jedná se tedy o samostatný celek. Je to největší a nejlidnatější město České Republiky a zároveň se jedná o hlavní město Česka. V žebříčku evropských měst se jedná o 13. největší město Evropské unie. Jeho středem protéká nejdelší řeka na našem území, Vltava. Díky své geografické poloze se jedná o nejstrategičtější místo nejen pro naše stěhováky z EXTRA STĚHOVÁNÍ, ale pro všechny firmy. Své sídlo zde má například internetový vyhledávač Seznam.cz, své české zastoupení tu zde má i Google či Avast. Dále je to také sídlo téměř všech mediálních domů, jako je Televize Nova, Televize Prima, Česká televize a další. Mezi nejnavštěvovanější pražské památky patří bezesporu Karlův most, Pražský hrad, Václavské či Staroměstské náměstí s orlojem a mnoho dalších. Praha je také domovem 2 fotbalových velkoklubů, a to Sparty a Slavie Praha, ale i menších například Bohemians 1905 a dalších. Díky těmto lákadlům navštíví ročně Prahu miliony turistů z celého světa, ale i statisíce Čechů zamíří právě do Prahy mimo jiné i do největší ZOO v ČR. Praha je jediné město v naší republice, ve kterém je součástí MHD kromě autobusů, trolejbusů a tramvají také metro.

Službu stěhování vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální stěhovací služby:

Praha Jedná se o největší město Čech, ale také je to hlavní město České republiky, ve kterém žije přibližně 1,3 milionu obyvatelů na 496 km2. V Praze sídlí velká část státních institucí, ale i další nejen státní organizace a firmy. Mimo jiné zde sídlí i prezident republiky, parlament či vláda. EXTRA STĚHOVÁNÍ zde nabízí firmám i obyvatelům profesionální stěhovací služby.

Chci se stěhovat v Praze

Praha 1 Jedná se o městskou část hlavního města Prahy, ve které se nachází celé území Starého Města a Josefova, ale také část Hradčan, Malé strany, Nového Města a dalších, ve kterých naši franchisanti sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ nabízejí profesionální stěhovací práce, a to rychle, kvalitně a především levně pro domácnosti a firmy z celého okolí.

Chci se stěhovat na Praze 1

Praha 2 Tato městská část je tvořena především katastrálním územím Vyšehrad a mimo jiné ji tvoří Nusle či Vinohrady. Naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ poskytuje skrze své franchisové pobočky kompletní stěhovací servis pro všechny obyvatele a firmy sídlící v této části Prahy, ale i mimo ni. Tyto služby poskytujeme NON-STOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Chci se stěhovat na Praze 2

Praha 3 Pražský městský obvod rozpínající se na rozloze 6,49 km2, který tvoří katastrální území Žižkov, Vinohrady, Vysočany a Strašnice. Na celém území poskytujeme profesionální, kvalitní a levné stěhování pod značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ se zárukou kvalitně odvedené práce. Zajistíme přestěhování domu či bytu, ale i kompletně celých firem a výrobních závodů.

Chci se stěhovat na Praze 3

Praha 4 Naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ působí v této městské části, s více než 130 tisíci obyvateli, již řadu let a poskytuje zde své kvalitní a levné stěhovací služby, při stěhování nejen domů či bytů, ale i firem a kanceláří pro zde sídlící společnosti a úřady. Prahu 4 tvoří katastrální území Braník, Hodkovičky, Krč, Lhotka a Podolí.

Chci se stěhovat na Praze 4

Praha 5 Městská část Prahy ležící na západní straně, kde hlavní spojení mezi tímto územím a centrem, zajišťuje linka B pražského metra. Na území se mimo jiné nachází i katastrální území Barrandov se svými známými filmovými ateliéry a i zde zajišťujeme kvalitní stěhování a stěhovací služby se zárukou kvality značky EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Chci se stěhovat na Praze 5

Praha 6 Toto území s více jak 100 tisíci obyvateli na rozloze 41,54 km2 tvoří katastrální území Dejvic, Liboce, Ruzyně, Střešovic a dalších. Naši stěhováci zde poskytují služby stěhování NON-STOP všem obyvatelům a společnostem, které sídlí na území této městské části. Na území této městské části leží mezinárodní Letiště Václava Havla, dříve známé jako Ruzyně.

Chci se stěhovat na Praze 6

Praha 7 Na celém území Prahy 7 poskytujeme profesionální, kvalitní a levné stěhovací služby se zárukou kvality sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ, a to jak pro domácnosti, tak pro veškeré firmy zde sídlíci. Tuto městkou část tvoří pouze 3 katastrální území, a to Holešovice, Bubeneč a Libeň a žije zde více než 40 tisíc obyvatel hlavního města Prahy.

Chci se stěhovat na Praze 7

Praha 8 Na území Prahy 8 se nachází mimo jiné známý Libeňský most přes řeku Vltavu spojující čtvrtě Holešovice a Libeň, který je údajně jediný kubistický most na světě. Naše síť EXTRA STĚHOVÁNÍ i zde nabízí své profesionální stěhovací služby pro jednotlivce a firmy. Zajišťujeme stěhování NON-STOP každý den včetně víkendů a svátků.

Chci se stěhovat na Praze 8

Praha 9 Je tvořena celým katastrálním územím Prosek a částmi Vysočan, Hradčan a dalších. Na celém území poskytujeme kvalitní stěhovací služby se zárukou kvality pod značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ pro všech téměř 60 tisíc obyvatel, ale také pro všechny zde sídlící společnosti. Tyto služby poskytujeme včetně víkendů a svátků za příznivé ceny.

Chci se stěhovat na Praze 9

Praha 10 Na Praze 10 žije více než 100 tisíc obyvatel a její území je tvořeno katastrálním územím Vršovic, Žižkova, Hloubětínem, Hrdlořezy a dalšími, ve kterých zajišťujeme naše stěhovací služby všem obyvatelům a firmám s franchisovou sítí EXTRA STĚHOVÁNÍ. Naše služby jsou se zárukou kvality, a to i díky kompletnímu pojištění převáženého nákladu.

Chci se stěhovat na Praze 10