EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování fitness Česká republika

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ FITNESS v České republice

Stěhování fitness v České republice - Zařizujete nebo likvidujete fitness studio kdekoli v České republice? Potřebujete nastěhovat veškeré vybavení a stroje do svého nového fitness centra kdekoli na území České republiky? Nebo chcete naopak veškeré vybavení a fitness stroje odstěhovat či přestěhovat a hledáte vhodného poskytovatele těchto stěhovacích služeb v Čechách či na Moravě? Jakékoli fitness stroje a fitness vybavení vám naše společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ nastěhuje, vystěhuje, přepraví, přestěhuje nebo sestaví dle vašich požadavků a potřeb. Ať už chcete přestěhovat, vystěhovat nebo nastěhovat libovolně velké a těžké fitness stroje či zařízení, postaráme se vám o kompletní zajištění těchto stěhovacích služeb kdekoli na území celé České republiky.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování fitness v České republice, ale i při stěhování fitness do České republiky, stěhování fitness z České republiky nebo při stěhování fitness po České republice! Nenabízíme levné stěhování v České republice, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v České republice.

Máte kromě stěhování fitness zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v České republice zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook