EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Objednat

Stěhování fitness Praha 2

Stěhování fitness Praha 2

Stěhování fitness na Praze 2 (dvě)

Stěhování fitness Praha 2 (dvě) - Zařizujete nebo likvidujete fitness studio na Praze 2 (dvě)? Potřebujete nastěhovat veškeré vybavení a stroje do svého nového fitness na Praze 2 (dvě)? Nebo chcete naopak veškeré vybavení a fitness stroje odstěhovat či přestěhovat a hledáte vhodného poskytovatele těchto stěhovacích služeb na Praze 2 (dvě) nebo v celém Praze? Jakékoli fitness stroje a fitness vybavení vám naše společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ nastěhuje, vystěhuje, přestěhuje nebo sestaví dle vašich požadavků a potřeb. Ať už chcete přestěhovat, vystěhovat nebo nastěhovat libovolně velké a těžké fitness stroje a zařízení, postaráme se vám o kompletní zajištění těchto stěhovacích služeb nejen na Praze 2 (dvě), ale i v celém okolí.
Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování fitness na Praze 2 (dvě), ale i při stěhování fitness do Prahy 2 (dvě), stěhování fitness z Prahy 2 (dvě) nebo při stěhování fitness po Praze 2 (dvě)! Nenabízíme levné stěhování na Praze 2 (dvě), ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby na Praze 2 (dvě). Před stěhováním na Praze 2 (dvě) nebo před objednávkou libovolných stěhovacích služeb na Praze 2 (dvě) si prohlédněte náš ceník stěhování Praha 2 (dvě) (viz stěhování Praha 2 (dvě) ceník).
Máte kromě stěhování fitness zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 2 (dvě) zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení!
Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální stěhovací služby
stěhování domácností, stěhování bytů i domů
stěhování kanceláří, firem, úřadů i institucí
stěhování obchodů, prodejen a krámů
stěhování hotelů, ubytoven a pensionů
stěhování restaurací, barů, hospod, jídelen
stěhování nábytku a bytového vybavení
stěhování trezorů, stěhování klavírů, pianin
stěhovací práce NONSTOP po celé ČR
stěhování chalup i chat, stěhování usedlostí
stěhování stavebního materiálu i strojů
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování fitness Praha 2

Pracovníci z této společnosti nám zajišťovaly kompletní stěhovací servis při stěhování našeho fitness centra na Praze 2 (dvě). Není co vytknout. Nejenže se postarali o kompletní montáž všech posilovacích strojů, ale zajistili nám i kompletní úklidové služby těchto strojů. Jejich podnikatelské schopnosti jsou excelentní. Určitě kdykoli využijeme i do budoucna jejich stěhovací služby. Doporučujeme.Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ nám tento týden zajišťovala kompletní stěhování naší posilovny na Praze 2 (dvě). Stěhovali nejen posilovací stroje, ale i solária. Touto cestou by jsme jim chtěli poděkovat za jejich výborně odvedenou práci. Veškeré stěhovací práce byli na prvotřídní úrovni. Za nás dáváme 10 hvězdiček a doporučujeme.Děkuju za pomoc při stěhování fitka na Praze 2 (dvě). Parádní práce. Doporučuju.Touto cestou děkuji všem pracovníkům firmy EXTRA STĚHOVÁNÍ za poskytnuté stěhovací služby. Velmi mi pomohly při stěhování posilovny na Praze 2 (dvě). Za jejich služby dávám palec nahoru 👍 a rozhodně všem doporučuji využít jejích schopnosti.Stěhování posilovny na Praze 2 (dvě). Využili jsme služeb společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ, a skutečně toho nelitujeme. Naprosto super stěhovací servis. Všichni pracovníci byli skutečně skvělí.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook