Stěhování Karlovarský kraj, stěhovací práce

Karlovarský kraj

Jedná se o nejzápadnější kraj České republiky, který tvoří pouze 3 okresy, a to Cheb, Karlovy Vary a Sokolov. Rozlohou je třetím nejmenším krajem republiky, ve kterém žije přibližně 300 tisíc obyvatel. Nejvýznamnější řekou kraje je řeka Ohře a krajským městem jsou světově známé Karlovy Vary, které každoročně pořádají mezinárodní filmový festival, který navštěvují české, ale i zahraniční hvězdy jako jsou Leonardo DiCaprio, Morgan Freeman, Robert Pattinson a mnoho dalších. Dalšími lákadly jsou v Karlových Varech především Hotel Thermal, který je ikonou tohoto města a zároveň se jedná o dějiště zahajovacího ceremoniálu filmového festivalu, dále je to také kolonáda, kterou každoročně navštíví stovky tisíc turistů či Grandhotel Pupp. V celém kraji je také významně zastoupeno lázeňství, které ovlivňuje ekonomiku celého kraje a především se jedná o Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a Jáchymov. Po celém kraji nabízejí své služby naši stěhováci a denně stěhují domy i byty a veškeré objekty, které si zákazníci přejí přestěhovat či vyklidit.

Službu stěhování vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální stěhovací služby:

Cheb Jde o okres v Karlovarském kraji a jedná se o nejzápadnější okres České republiky. Sousedí s okresy Karlovy Vary, Sokolov, Tachov, Plzeň-sever, ale také sdílí státní hranice s Německem. Mezi nejznámější dochované historické památky patří chebský kostel sv. Mikuláše či zřícenina Kynžvart. V celém okrese nabízíme stěhovací služby EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Chci se stěhovat v Chebu

Karlovy Vary V okrese Karlovy Vary sousedícím s okresy Cheb, Sokolov, Plzeň-sever, Chomutov, Louny či Německem nabízíme profesionální stěhovací služby NON-STOP se zárukou kvality pod značkou EXTRA STĚHOVÁNÍ. Mezi největší události celého okresu patří především mezinárodní filmový festival pořádaný v hotelu Thermal.

Chci se stěhovat v Karlových Varech

Sokolov Je jedním ze tří karlovarských okresů, ve kterém poskytujeme obyvatelům naše levné a kvalitní služby stěhování a vyklízení se zárukou kvality EXTRA STĚHOVÁNÍ. Je také domovem pro místní dobře známých sportovních klubů, jako je HC Baník Sokolov hrající 1. hokejovou ligu či fotbalový klub Baník Sokolov hrající 2. nejvyšší fotbalovou soutěž.

Chci se stěhovat v Sokolově