EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování Karlovy Vary

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ KARLOVY VARY

Stěhování Karlovy Vary - Nejen v Karlových Varech, ale v celém Karlovarském kraji vám zajistí a poskytne stěhování a stěhovací služby naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY, coby přední stěhovací firma v oboru poskytování profesionálních stěhovacích prací. Ať už se jedná o stěhování nábytku, stěhování bytů, stěhování domů, stěhování firem či stěhování kanceláří, stěhování barů a restaurací, kulturních domů nebo stěhování hotelů, ubytoven či pensionů, vždycky budete mít s naší společností EXTRA STĚHOVÁNÍ zajištěný špičkový a kompletní stěhovací servis.

Stěhování v Karlových Varech vám zajistíme kdykoli a kamkoli - do vedlejší ulice nebo až za hranice naší republiky. Stěhujeme a přepravujeme vlastními užitkovými vozy od 3,5t do 24t. Na Karlovarsku jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, včetně víkendů a svátků. Víme, jak může být stěhování bytových a nebytových prostor náročné, a proto se vám ho budeme snažit co nejvíce usnadnit a ulehčit.

Zajistíme vám dodání veškerého obalového materiálu a samozřejmě dodáme i profesionální stěhovací krabice uzpůsobené hlavně na stěhování domácností a stěhování bytů. Ve Varech a okolí vám velmi rádi poskytneme i mezinárodní stěhování, stěhování uměleckých předmětů, stěhování fitness center, stěhování prodejen a obchodů nebo stěhování úřadů a institucí.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Karlových Varech, ale i při stěhování do Karlových Varů, stěhování z Karlových Varů nebo při stěhování po Karlových Varech! Nenabízíme levné stěhování v Karlových Varech, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Karlových Varech.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Karlových Varech, ale i při stěhování do Karlových Varů, stěhování z Karlových Varů nebo při stěhování po Karlových Varech! Nenabízíme levné stěhování v Karlových Varech, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Karlových Varech.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Karlových Varech zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Karlovy Vary

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Karlových Varů. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Karlovy Vary-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Karlových Varů. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Karlových Varů do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Karlových Varech s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Karlových Varech. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Karlových Varů. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Karlových Varech využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Karlovy Vary-Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Karlových Varů. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Karlových Varech. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook