Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 5, tento týden 138, tento měsíc 299, tento rok 299
Objednat

Stěhování Karlovy Vary

800 66 88 88Poptáváte levné a profesionální stěhování ve městě Karlovy Vary a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby v Karlových Varech zajistí? Nejen v Karlových Varech, ale v celém Karlovarském kraji vám zajistí a poskytne stěhování a stěhovací služby naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY, coby přední stěhovací firma v oboru poskytování profesionálních stěhovacích prací. Ať už se jedná o stěhování nábytku, stěhování bytů, stěhování domů, stěhování firem či stěhování kanceláří, stěhování barů a restaurací, kulturních domů nebo stěhování hotelů, ubytoven či pensionů, vždycky budete mít s naší společností EXTRA STĚHOVÁNÍ zajištěný špičkový a kompletní stěhovací servis.
Stěhování v Karlových Varech vám zajistíme kdykoli a kamkoli - do vedlejší ulice nebo až za hranice naší republiky. Stěhujeme a přepravujeme vlastními užitkovými vozy od 3,5t do 24t. Na Karlovarsku jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, včetně víkendů a svátků. Víme, jak může být stěhování bytových a nebytových prostor náročné, a proto se vám ho budeme snažit co nejvíce usnadnit a ulehčit.
Zajistíme vám dodání veškerého obalového materiálu a samozřejmě dodáme i profesionální stěhovací krabice uzpůsobené hlavně na stěhování domácností a stěhování bytů. Ve Varech a okolí vám velmi rádi poskytneme i mezinárodní stěhování, stěhování uměleckých předmětů, stěhování fitness center, stěhování prodejen a obchodů nebo stěhování úřadů a institucí.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Karlových Varech, ale i při stěhování do Karlových Varů, z Karlových Varů nebo po Karlových Varech! Nenabízíme nejlevnější stěhování v Karlových Varech, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte naše ceny za stěhování (viz stěhování Karlovy Vary ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Karlových Varech zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Chcete se stěhovat? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com