EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888


Objednat

Stěhování Benešov

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ

STĚHOVÁNÍ BENEŠOV

Stěhování Benešov - Dnes a denně stěhujeme vaše domácnosti v Benešově a jeho širokém sousedství pod hlavičkou registrované franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Přestěhujeme domy, stěhujeme chalupy, stěhujeme byty, stěhujeme úřady, školky, školy i provozovny. Stěhujeme jídelny a restaurace, stěhujeme prodejny a krámy, stěhujeme ubytovny, stěhujeme i sklady. Zajistíme pro vás kompletní stěhování kanceláří, stěhování firmy ale i kompletní stěhovací a balící servis včetně odborné montáže a demontáže nábytku nebo kuchyňských linek.

Přemístíme běžné předměty, přestěhujeme nábytek, osobní věci, hudební nástroje, kulisy, dekorace, stroje, stěhujeme trezory, ale například i stavební materiál. Na nadměrné náklady máme k dispozici speciální techniku pro manipulaci a následnou přepravu. Pro přepravu používáme vlastní užitkové vozy od 3,5t do 24t. EXTRA STĚHOVÁNÍ vám v Benešově poskytne pro stěhovací práce pouze proškolené a stoprocentní pracovníky.

Dodáme vám veškerý obalový materiál a potřebný počet stěhovacích krabic. Standardem je pojištění přepravovaného nákladu ve výši 3 000 000 Kč. EXTRA STĚHOVÁNÍ je pro vás v Benešově záruka kvality neboť celý průběh stěhování zajistíme vždy tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Benešově, ale i při stěhování do Benešova, stěhování z Benešova nebo při stěhování po Benešově! Nenabízíme levné stěhování v Benešově, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Benešově.

Společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ zajišťuje kompletní stěhovací služby nejen při stěhování v Benešově, ale i při stěhování do Benešova, stěhování z Benešova nebo při stěhování po Benešově! Nenabízíme levné stěhování v Benešově, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhování a stěhovací služby v Benešově.

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Benešově zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás VYKLÍZENÍ!

Stěhujete se a hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši stěhovací společnost nezávaznou poptávkou:
stěhovací vozy od 3,5 tuny do 24 tun
24 hodin denně, víkendy i svátky bez příplatků
dodání veškerého obalového materiálu a krabic
obalové a přepravní materiály
mezinárodní stěhování po celé EU
profesionální manipulační technika a vybavení
pouze zkušení a proškolení pracovníci
pojištění ve výši 3 000 000 Kč
stěhování se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze stěhování Benešov

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Benešova. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním v Benešově. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.Stěhování Benešov-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Benešova. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Benešova do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování v Benešově s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování v Benešově. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Benešova. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem v Benešově využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Benešov-Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Benešova. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook