EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍ
800668888
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 13, tento týden 207, tento měsíc 417, tento rok 11 827
Objednat

Stěhování Bruntál

EXTRA STĚHOVÁNÍ a VYKLÍZENÍPotřebujete zajistit stěhování v Bruntálu a hledáte spolehlivou společnost, která vám tyto stěhovací služby poskytne? Zajišťujeme kompletní a spolehlivý stěhovací servis v Bruntálu, ale i v celém jeho okolí, pod registrovanou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. V Bruntálu vám přestěhujeme domácnosti, přestěhujeme byty a domy, přestěhujeme firmy a společnosti, přestěhujeme kanceláře. Stěhujeme sklady, stěhujeme usedlosti, stěhujeme i restaurace, bary a hospody.
Kdykoli vám poskytneme stěhování ubytovny nebo stěhování hotelu či pensionu. Vždy se maximálně snažíme přizpůsobit vašim požadavkům na stěhovací práce. Naše stěhovací služby vám zajistíme 24 hodin denně, včetně víkendů i svátků. Pro stěhování bytových i nebytových prostor vám zajistíme veškerý obalový materiál i stěhovací krabice.
Pro maximální rychlost zajištění vašich požadavků stěhování v Bruntálu můžete vyplnit online objednávkový formulář nebo zavolat na centrální linku společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ 800 66 88 88. EXTRA STĚHOVÁNÍ se o vás špičkově postará, a to nejen v Bruntálu, ale v celém Moravskoslezském kraji.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen v Bruntálu, ale i při stěhování do Bruntálu, z Bruntálu nebo po Bruntálu! Nenabízíme levné stěhování v Bruntálu, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních služeb si prohlédněte náš ceník (viz stěhování Bruntál ceník).
Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste v Bruntálu zájem o vyklízecí práce? Objednejte si u nás vyklízení.
Hledáte kvalitní stěhovací služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook