Extra Stěhování
Profesionální stěhovací služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 10, tento týden 153, tento měsíc 467, tento rok 4 919
Objednat

Stěhování a stěhovací práce Praha 5

stěhování a stěhovací práce

Hledáte levné a spolehlivé stěhování v městské části Praha 5 a potřebujete skutečné profesionály, kteří vám tyto stěhovací práce na Praze 5 zajistí? Stěhování po Praze 5, ale i po celém okolí Prahy 5 vám zajistí prověřená a spolehlivá franchisová síť profesionálů, poskytující stěhovací služby pod ochrannou značkou EXTRA SLUŽBY. Pracujeme nepřetržitě 24 hodin denně, 365 dní v roce. Máme pro vás non-stop centrální linku 800 66 88 88, kde si můžete poptávku stěhovacích prací kdykoli osobně objednat nebo můžete svoji objednávku provést i prostřednictvím objednávkového online formuláře.

Co stěhujeme

Po Praze vám zajistíme stěhování bytových i nebytových prostor, a to jak pro soukromé osoby, tak i pro podnikatele, pro firmy, ale i pro úřady a instituce. Stěhujeme domácnosti, stěhujeme firmy, stěhujeme obchody, stěhujeme hotely i pensiony, stěhujeme kanceláře, stěhujeme sklady, rekreační objekty, stěhujeme i restaurace a hospody. Stěhování vám zajistí vždy zkušení a spolehliví pracovníci s vlastními moderními vozy od 3,5t do 24t. Každá ze stěhovacích posádek je vybavena profesionálním stěhovacím vybavením a je pojištěna na přepravu nákladu ve výši 3 000 000 Kč. Před samotným stěhováním vám na vyžádání zajistíme prohlídku odborným technikem.

Vycházíme vám vstříc

Pro všechny stěhujeme objekty i stavební materiály za jednotných a přehledných cenových podmínek uvedených v našem ceníku stěhování. Kdykoli vám zajistíme nejen lokální stěhování po Praze 5, ale naprosto stejně rychle a ochotně vám poskytneme mezinárodní stěhování. Franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ se o vás postará kdykoli a kdekoli přesně tak, jak si budete sami přát. Budeme velmi rádi, pokud se i vy stanete našimi dalšími stálými klienty.

Kde poskytujeme naše služby

Stěhování Praha 5

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen na Praze 5, ale i při stěhování do Prahy 5, z Prahy 5 nebo po Praze 5! Nenabízíme nejlevnější stěhování na Praze 5, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Praha 5 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě stěhování zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Měli byste na Praze 5 zájem o odborné vyklízecí služby a práce? Objednejte si u nás vyklízení.

Chcete se stěhovat?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti stěhování a stěhovacích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od stěhování nábytku až po stěhování celé školy či školky.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantIvana Hrdinová
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Větrná 385, 250 63 Veleň
počet franchisových licencí: 1
FranchisantJindřich Grolmus
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: U papírny 784/5, 170 00 Praha 7
počet franchisových licencí: 1
FranchisantJaroslav Mrazík
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Makovského 1177/1, 163 00 Praha 17
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

PartnerFrantišek Rochl
partner franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Sokolovská 428/130, 186 00 Praha 8
PartnerDavid Krbec
partner franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Proutěná 428/26, 149 00 Praha-Újezd

Recenze

Recenze našich služeb stěhování od zákazníků:

Již dvakrát jsem se stěhovala s touto společností. Vždy naprostá spokojenost. Ochotní, velmi pracovití, naprosto spolehliví. Skutečně je poznat, že se jedná o stěhováky profesionály. Jednoznačně doporučuju.Moc děkuji za zajištění a poskytnutí stěhování z Prahy do Prahy 5. Byla jsem velmi mile překvapena nejen samotným průběhem stěhování, ale i špičkovým přístupem, oblečením a vybavením této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Rozhodně doporučuji, a budu doporučovat tyto stěhováky.Stěhování Praha 5-Praha. Naprostá spokojenost, vřele doporučuju. Špičkové stěhovací služby...Jsem naprosto spokojený a děkuji za vaši ochotu při stěhování z Prahy 5. Vše pro mě rychle naplánovali a s vašimi pracovníky jsem byl také velmi spokojen. Veškeré vybavení rychle naložili, vyložili a ještě mě dovezli zpět k mému autu. Moc děkuji.Děkuji za profesionální přístup a velkou pomoc. Stěhování z Prahy 5 do Prahy proběhlo hladce a cena byla více než příznivá. Mohu jen doporučit.EXTRA STĚHOVÁNÍ mohu doporučit! Byla jsem příjemně překvapena, jak byl celý team stěhováků super ochotný, milý a celé stěhování na Praze 5 s nimi proběhlo bez problémů a velmi profesionálně. Úvodní komunikace a plánování bylo také na jedničku, všichni byli ochotní a nápomocní.Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování na Praze 5. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci vše pečlivě balili do folie a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové jsou milý a v novém bytě mi pomohli rozmístit větší nábytek, jak jsem si přála.Stěhování z Prahy 5. Milí, ochotní vstřícní. Super servis i cena. Děkuji a doporučuji.Precizní, slušní, milí a velmi ochotní. Skutečně mohu vřele doporučit. Již jsem na Praze 5 využila dvakrát stěhovací službu této společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ. Jejich přístup k práci předčil moje očekávání. Ještě jednou vám touto cestou moc děkuji za stěhování.Stěhování Praha 5 -Prešov. Velká spokojenost se stěhováním i cenou. Děkuji a doporučuji. Díky za vaši ochotu.Třikrát po sobě jsem využil stěhovacích prací této společnosti. Skvělý přístup k práci. Velká spokojenost s celým procesem stěhováním pro mé klienty. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Prahy 5. Výborný přístup, naprostá spolehlivost, můžu vřele doporučit všem. Za nás velká, opravdu velká pochvala za skvělý průběh stěhování.Musím uznat, že jsem byl po dlouhé době naprosto spokojen se službami – konkrétně se stěhováním na Praze 5. Moc děkuji, můžu jen vřele doporučit tyto služby od společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ.